$
כנס אינטל

כנס אינטל

מנכ"ל אינטל העולמית: "נעתיק את תוכנית Ignite הישראלית גם לגרמניה וארה"ב"

בוב סוואן, האיש שעומד בראש החברה המפעילה את רוב המחשבים ברחבי העולם, אומר בכנס אינטל שנערך היום שמכל משבר בחברה לומדים לקח: "למדתי בקורונה שככל שהמשבר גדול יותר - כך המטרה שלך כחברה ברורה יותר"

רפאל קאהאן 15:1314.09.20
מנכ''ל אינטל העולמית, בוב סוואן, עומד כיום בראש החברה העיקרית שמפעילה את רוב המחשבים בעולם, "אנחנו חברת מעבדים, אבל המעבדים נמצאים בליבה של הכל. בעולם שבו הכל מופעל דרך מחשב הטכנולוגיה של אינטל מפעילה את כל התשתית שמפעילה זאת". לדברי סוואן מדובר בנתונים וככל שאלה ניתנים לעיבוד מהר יותר כך הם מועילים. "כל חברת סטארט-אפ או יזם למעשה מופעלים בידי נתונים", מסביר סוואן את המיקוד של החברה כיום.

 

בשיחה עם צח וייספלד מסביר סוואן כיצד משבר הקורונה השפיע עליו ועל החברה: "כמישהו שנמצא בעולם הטכנולוגיה כבר יותר מ-30 שנה בכל משבר יש לקח ללמוד או הזדמנות. הלקח שלמדתי הוא שככל שהממשבר גדול יותר כך אתה לומד יותר טוב מה המטרה שלך וזה מסייע לך לגבש את החשיבה שלך כחברה", אומר סוואן. "הדבר הכי חשוב הוא לדאוג לעובדים שלך. אם הם לא בטוחים או שאין להם את האמצעים לעבוד בצורה בטוחה, העסק שלך, קטן או גדול יפגע מהמשבר".
מנכ"ל אינטל, בוב סוואן בראיון עם צחי וייספלד בוועידת אינטל מנכ"ל אינטל, בוב סוואן בראיון עם צחי וייספלד בוועידת אינטל

 

"שנית ככל שהמשבר גדול כך הלקוחות שלך סומכים עליך יותר מאי-פעם. מה שאנחנו יכולים ללמוד מהסטארט-אפים הוא שאפשר להתאים את עצמך לנסיבות כמו גם להשתמש בטכנולוגיה כדי שזו תסייע לצלוח את המשבר".

 

סוואן גם מתייחס להשקעותיה של אינטל בישראל שלדבריו עומדות כיום על כ-40 מיליארד דולר. "אינטל בישראל היא מיקרוקוסמוס של אינטל העולמית. יש כאן קהילת סטארטאפים שמהווה את הבסיס האידאלי כדי להקים את הפיילוט לתכנית Ignite העולמית". סוואן הוסיף שהחברה תודיע על הקמת שלוחות נוספות במינכן, גרמניה ואוסטין בטקסס. "אנחנו נעתיק את מה שהקמנו כאן בישראל ונבסס עליו את מה שיוקם בטקסס וגרמניה", כך סוואן.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x