$
הייטק והון סיכון

אחרי הגיוס שביצעה: גונג רוכשת את הסטארט-אפ ואיו

גונג, שפיתחה פלטפורמה המסייעת לצוותי מכירות באינטראקציה עם הלקוחות וגייסה לאחרונה 200 מיליון דולר, רכשה את החברה הישראלית שמתמחה בניתוח נתונים עבור הצוותים; חמשת עובדיה של האחרונה יצטרפו לגונג

הגר רבט 18:2701.09.20

שלושה שבועות לאחר שגייסה 200 מיליון דולר, חברת גונג (Gong) מודיעה על רכישת הסטארט-אפ הישראלי ואיו (Vayo) המתמחה בניתוח נתונים עבור צוותי מכירות. ואיו שנוסדה ב-2018 שנתיים על ידי אבישי אביטל וירין בנאדו גייסה כ-1.7 מיליון דולר בלבד ומעסיקה 5 עובדים, כולם יצטרפו לגונג בעקבות הרכישה. סכום הרכישה לא נמסר.

 

 

 

גונג פיתחה פלטפורמת בינה המסייעת לצוותי מכירות ולוכדת באופן מדויק את כל האינטראקציות שבין הצוותים לבין הלקוחות לרבות בדואר אלקטרוני, בשיחות ועידה ועוד. על בסיס נתונים אלו גונג מספקת תובנות ותחזיות ומאפשרות הדרכה איכותית יותר של צוותי המכירות. ואיו פיתחה תוכנה שבוחנת נתונים מורכבים חוצי-פלטפורמות מאינטראקציות עם לקוחות ומפיקה מהם תובנות משמעותיות. הטכנולוגיה מזהה נושאים נפוצים שעשויים לשפר את התוצאות של צוותי המכירות ושל יחידות נוספות בארגון. מטרת הרכישה להעמיק את יכולות הבינה המלאכותית של המערכת של גונג.

 

"מודיעין העסקאות כבש את הלקוחות שלנו בסערה", מסר עמית בן דוב, מנכ"ל גונג, "למעלה מ-70% מלקוחותינו הם כבר משתמשים נלהבים של היכולות החדשות הללו. זה רק טבעי שאנחנו מחפשים דרכים להאיץ את מפת הדרכים של המוצר, והטכנולוגיה של ואיו היא בדיוק מה שחסר לנו לממש זאת. הלקוחות שלנו יכולים לצפות להשקות מוצר קרובות שיציעו הפתעות רבות נוספות שישמחו אותם ויאפשרו להם לנהל את תזרים העסקאות ולהגדיל את שיעורי המכירה. זוהי רק ההתחלה".

 

 

מנכ"ל גונג, עמית בן דב מנכ"ל גונג, עמית בן דב צילום: עמית שעל

x