$
סייבר

צים וקונפידס מקימות חברת ייעוץ להגנת סייבר בתחום הספנות

החברה החדשה ZKCyberStar תספק פתרונות מותאמים בתחום הגנת הסייבר לתעשיה הימית וענפים דומים; את ZKCyberStar יובילו רונן מרוז כמנכ"ל, רם לוי ואלי זילברמן כספי

שירות כלכליסט 16:4631.08.20

חברת הספנות צים וחברת אבטחת הסייבר קונפידס (KONFIDAS) הודיעו היום (ב') על שיתוף פעולה והקמת חברת ייעוץ חדשה להגנת סייבר בשם זי.קיי.סייברסטאר ZKCyberStar, המיועדת לתעשיית הספנות ותחומים קשורים.  

 

 

שיתוף הפעולה נוצר, לפי החברות, בשל התקפות סייבר שגברו בעסקים רבים במהלך משבר הקורונה, ובשל תהליכי דיגיטציה של חברות ומעבר לעבודה מהבית. האיום הגובר משפיע גם על תעשיית הספנות, בה גרמו התקפות סייבר רבות לשיבוש פעילות התעשייה הימית וגבו מחיר משמעותי.

 

אלי גליקמן מנכ"ל צים אלי גליקמן מנכ"ל צים צילון: סיון פרג'

 

ZKCyberStar מציעה מגוון שירותים של הגנת סייבר לתעשיית הספנות, כדי להבטיח מוכנות במקרה של תקיפה ויכולת להמשיך פעילות עסקית במקרה כזה. ZKCyberStar מספקת חבילת שירותים רחבה שתכלול אבטחת סייבר ומוכנות תפעולית של חברות, כולל רגולציה, אסטרטגיה ותכנון, מודעות סייבר והכשרה מנהלתית, יכולות תגובה לאירועים, ניהול סיכונים לשרשרת האספקה, מודיעין איומים שוטף, התראות ותקצירים רגולטוריים ועוד.

 

את ZKCyberStar יובילו רונן מרוז כמנכ"ל, רם לוי ואלי זילברמן כספי. רונן מרוז, משמש כיום כמנהל החטיבה לתובלה גלובלית בצים. רם לוי הוא מומחה אבטחת סייבר בינלאומי, דובר ציבור ויועץ לארגונים גלובליים בנושא אבטחת סייבר, ומזכיר לשעבר של ראש צוות המשימה של יוזמת הסייבר הלאומית בישראל. אלי זילברמן כספי הוא מייסד שותף וסמנכ"ל Konfidas ומומחה לנושאי מוכנות להמשכיות עסקית בעקבות התקפות סייבר וניהול תגובה לאירועי סייבר.

 

אלי גליקמן, נשיא ומנכ"ל צים: "לצים יש מעמד ייחודי בתחום ההתמודדות עם איומי סייבר בתעשייה שלנו. בשנים האחרונות פנו אלי מנהלי חברות גלובליות המבקשות ייעוץ בנוגע לאיומי סייבר, ובעקבות זאת החלטתי להקים את ZKCyberStar, במטרה לתמוך ולייעץ לארגונים בענף שלנו, בהסתמך על שיתוף הפעולה ארוך השנים עם צוות מומחי הסייבר של Konfidas.

 

"עם הקמת ZKCyberStar, אנו מאחדים כוחות ומציעים את השירותים המתקדמים והטובים בסוגם להתמודדות עם איומי סייבר ולהפחתת הסיכונים והמחיר היקר שגובות מתקפות סייבר. אנו מקדמים בברכה את רם לוי, אלי זילברמן כספי ואת צוות המקצוענים בקונפידס. ZKCyberStar הינה חברת ייעוץ ברמה העליונה, שתסייע לתעשייה כולה להתמודד עם איומי סייבר".

 

רם לוי, מייסד שותף ומנכ"ל קונפידס: "תעשיית הספנות והלוגיסטיקה חוו עלייה חסרת תקדים בהתקפות סייבר בשנים האחרונות. התקפות אלה מהוות קריאת השכמה לתעשייה שהיא קריטית לסחר הגולבלי ולכלכלה העולמית. ככל שאנו מתקדמים לכיוון מערכות מרושתות אוטומטיות יותר ויותר, אבטחת סייבר הופכת להיות שיקול בעל עדיפות מכרעת. השותפות הייחודית שלנו עם ZIM, המובילה העולמית בתחום ההובלה הימית במכולות, תאפשר ל-ZKCyberStar לספק פתרונות אבטחת סייבר חזקים, מוכווני לקוח, בשילוב מומחיות ויישום גלובלי".

x