$
חדשות טכנולוגיה

שירותי מיקרוסופט יפסיקו לפעול בדפדפן ה-Internet Explorer 11 בשנה הבאה

התמיכה של שירותי מיקרוסופט בדפדפן הנוסטלגי תסתיים ב-17 באוגוסט 2021; החברה מקווה שדפדפן ה-Edge החדש שלה הוא היורש הראוי להתחרות ב-Google Chrome הפופולר

איתמר זיגלמן 11:2718.08.20
מיקרוסופט תסיים את התמיכה ב-Internet Explorer 11 בכל היישומים והשירותים שלה בשנה הבאה, ב-17 באוגוסט 2021. הדפדפן Internet Explorer 11 לא יתמוך עוד בשירותים המקוונים של מיקרוסופט כמו Office 365, OneDrive, Outlook ועוד. בהמשך השנה, ב-30 לנובמבר, מיקרוסופט אף תסיים גם את התמיכה של Internet Explorer 11 עם שירות שיחות הוידאו העסקי של מיקרוסופט - Microsoft Teams.

 

 

מיקרוסופט מקווה שהדפדפן החדש שלה, Microsoft Edge, המבוסס על מנוע Chromium, הוא היורש העתידי ל-Internet Explorer והוא מועמד ראוי למלחמה בדפדפן הפופולרי Google Chrome. החברה תמשיך לאפשר לעסקים לגשת לאתרים ישנים שנבנו במיוחד עבור Internet Explorer עד שתפסיק לחלוטין את התמיכה ב-Internet Explorer 11.

 

מיקרוסופט פועלת כבר במשך שנים להשבתת השימוש והתמיכה של Internet Explorer. החברה חשפה לראשונה את דפדפן ה- Edge שלה כבר בשנת 2015

 

דפדפן מיקרוסופט Edge דפדפן מיקרוסופט Edge צילום: שאטרסטוק

 

לצד שינויי התמיכה, מיקרוסופט מתכננת גם להסיר את תמיכתה בגרסה הראשונית של דפדפן האדג' ב-9 במרץ 2021. לאחר סיום תאריך התמיכה, גרסת האדג' מהדור הקודם לא תקבל עוד עדכוני אבטחה והחברה תתמקד בדפדפן האדג' העדכני המבוסס מנוע Chromium.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x