שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

פרסום ראשון

מיקרוסופט ישראל נערכת להשקת הענן בישראל

החברה מקימה חטיבה חדשה שתוביל את פעילות הענן הכוללת את הקמת ה-Datacenter שצפוי להיות זמין כבר בשנת 2021

מאיר אורבך 11:5127.07.20
מיקרוסופט ישראל מקימה חטיבה חדשה אשר תוביל את פעילות הענן של הארגון ובתוכו את הקמת ה-Datacenter הראשון בישראל עליו הכריזה העולמית בינואר האחרון. בראש החטיבה החדשה יעמוד ניר אלפנדרי. ה-Datacenter יספק את שירותי הענן החכם והמאובטח של מיקרוסופט וצפוי להיות זמין בשנת 2021, תחילה עם תשתיות Azure ולאחר מכן עם Dynamics365 &Office 365. ניר מסיים את תפקידו כסמנכ"ל חטיבת השירות לארגונים Enterprise Services לאחר 6 שנים .

 

לצד מינויו של ניר, מינתה החברה שורה של בכירים נוספים בחברה. באוקטובר האחרון נכנסה לתפקיד מנכ"לית החברה בישראל רונית אטד שהחליפה את שלי לנצמן. המינויים החדשים הם מינויים פנימיים והינם חלק מההנהלה החדשה שבונה רונית לחברה:

ניר אלפנדרי ראש חטיבת הענן החדשה של מיקרוסופט ישראל ניר אלפנדרי ראש חטיבת הענן החדשה של מיקרוסופט ישראל צילום: רמי זרנגר

 

אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת ה-Enterprise Services של החברה בישראל. במסגרת תפקידו יוביל אריאל את שיתוף הפעולה עם המגזר העסקי. בתפקידו האחרון, שימש כסמנכ"ל חטיבת השותפים. רקפת חן מצטרפת להנהלת מיקרוסופט ישראל ותעמוד בראש פעילות החברה מול עסקים קטנים ובינוניים. מדובר בתפקיד חדש בהנהלת החברה. יסמין מרום תנהל את חטיבת Microsoft Consulting, חטיבת שירותי התמיכה והייעוץ של מיקרוסופט ומצטרפת להנהלת מיקרוסופט ישראל. בתפקידה הקודם, ניהלה יסמין את פעילות החברה מול גופים פיננסים מובילים במשק הישראלי כחלק מחטיבת המגזר העסקי.
 רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל צילום: גיא הכט

 

מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, רונית אטד התייחסה לחשיבות שירותי הענן בישראל: "שירותי הענן הם מנוע חדשנות וצמיחה של המשק הישראלי. על-מנת לספק אותם באמצעות Datacenter מקומי בישראל שישרת את המגזר העסקי והציבורי, ויספק כוח מחשוב עצמאי ומאובטח, עלינו להתאים את עצמנו לצרכים החדשים. בנוסף, אנו עורכים שינויים ארגוניים גם עבור עסקים קטנים ובינוניים בארץ שהמיקוד בהם גדל. מיקרוסופט מחויבת לשרת את לקוחותינו ושותפינו גם בתקופה המאתגרת שעמה אנו מתמודדים ומתכוננת להרחבת תשתית הענן הגלובלית של מיקרוסופט, לראשונה בישראל".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x