$
הייטק והון סיכון

קובי ריכטר הצטרף להשקעה של 10 מיליון דולר ב-RealView Imaging

החברה פיתחה מערכת הולוגרפיה הרפואית שמקרינה הולוגרמות בתלת מימד מתוך נתוני הדמיה רפואית המתקבלים בזמן אמת. עד היום פירסמה החברה גיוסים ב-20 מיליון דולר לרבות האחרון

מאיר אורבך 13:5922.07.20

חברת רילוויו אימג'ינג (RealView Imaging) גייסה 10 מיליון דולר בסבב גיוס C. משקיעים חדשים בסבב זה כוללים את OurCrowd, יהודית וקובי ריכטר, ומשקיעים קיימים בחברה הכוללים את ד"ר שמעון אקהויז, זוהר גילון ועוזיה גליל השתתפו בגיוס. 

 

ד"ר קובי ריכטר, מייסד ויו"ר חברת מדינול, וכן פרופ’ מיכאל אלדר, מנהל מכון הלב לשעבר במרכז הרפואי שיבא ומבכירי המומחים בישראל לצנתורים בבעיות קצב לב, הצטרפו שניהם לדירקטוריון החברה כחלק מסבב השקעה זה.

 

RealView Imaging פיתחה מערכת הולוגרפיה הרפואית אשר מקרינה הולוגרמות נפחיות בתלת מימד, מתוך נתוני הדמיה רפואית המתקבלים בזמן אמת. ההולוגרמות הדינאמיות מוקרנות בחלל האויר הפתוח מעל החולה בזמן הפרוצדורה באופן מדויק, ובנוסף הטכנולוגיה מאפשרת אינטראקציה עם ההולוגרמה באמצעות נגיעה בה ומניפולציות בזמן אמיתי על ידי הרופא.

 

המערכת ההולוגרפית של RealView Imaging המערכת ההולוגרפית של RealView Imaging צילום: RealView Imaging

 

מערכת הולוגרפית חדשנית זו מעצימה את השימוש בהדמייה תלת מימדית במהלך פרוצדורות התערבותיות ומאפשרת הבנה אינטואיטיבית של האנטומיה הספציפית של המטופל וכן את מיקום הכלים הנעים בתוך הגוף. אמצעי תצוגה תלת מימדיים מתקדמים מסוג זה הינם בעלי פוטנציאל עצום לתמוך בפרוצדורות רפואיות זעיר-פולשניות מבוססות הדמיה, אחד התחומים המתפתחים והמבטיחים בעולם הרפואה.

 

החברה נוסדה על ידי אביעד קאופמן, שאול גלמן ופרופ' כרמל רוטשילד, עם השקעת הון ראשונה בהובלת ד"ר שמעון אקהויז, יו"ר מועצת המנהלים של החברה. החברה מעסיקה 13 עובדים ביוקנעם. עד היום פירסמה החברה גיוסים ב-20 מיליון דולר לרבות האחרון.

 

"אנו ממוקדים כעת במסחור של מערכת ה- HOLOSCOPE™-i בשלב ראשון בצפון אמריקה ובאירופה", פירט ד"ר שמעון אקהויז, יו"ר הדירקטוריון של החברה. "על ידי שילוב הולוגרפיה רפואית בשגרת העבודה הקלינית, אנו מצפים לחולל מהפכה באופן שבו רופאים מפיקים תועלת משימוש בהדמיה רפואית תלת מימדית".

 

היזם ד"ר קובי ריכטר היזם ד"ר קובי ריכטר צילום: עמית שעל

 

 

ד"ר קובי ריכטר הוסיף: "RealView Imaging יצרה פתרון ייחודי שיכול לענות על מגוון רחב של צרכים קליניים להדמיה תלת מימדית מתקדמת. לאור הבשלות הטכנולוגית של המוצר והקניין הרוחני של החברה, אני מאמין שיש לנו יכולת להשתלב באופן משמעותי בתחום ההולך וגדל של צנתורים מבניים בלב, כמו גם בתחומים קליניים נוספים כגון אלקטרופיזיולוגיה והליכים אונקולוגיים התערבותיים, אשר כולם זעיר-פולשניים ותלויים במידה רבה מאוד בטכנולוגיות הדמיה תלת מימדיות מתקדמות המדריכות את הרופא באופן ברור להתערבות עדינה בנפח בתוך גוף המטופל שאינו נראה ישירות".

 

"במהלך שנותי הרבות בתחום ההדמיה הרפואית, צפיתי כי יבוא היום בו ההולוגרפיה תהפוך לכלי הדמיה מרכזי לתמיכה בהליכים רפואיים טיפוליים, אשר יאפשר דיוק רב יותר לרופאים וצמצום טעויות אפשריות", מסביר ד"ר מורי בלומנפלד, שותף בקרן הון סיכון OurCrowd ולשעבר מנכ"ל GE Healthcare Israel, "אנו רואים לאחרונה מהלכי מיזוגים ורכישות משמעותיים בענף שלנו, בעיקר סביב חברות התומכות בהליכים זעיר-פולשניים. אין ספק כי ל-RealView Imaging פוטנציאל גדול להצליח בשוק משמעותי זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x