חדשות טכנולוגיה

בעקבות משבר הקורונה: לינקדאין מפטרת 6% מעובדיה

הרשת החברתית לעסקים של מיקרוסופט הודיעה כי תקצץ 960 משרות בעקבות משבר הקורונה שפגע בביקוש למוצרי הגיוס של החברה

איתמר זיגלמן 16:5621.07.20

הרשת החברתית לעסקים של מיקרוסופט, לינקדאין (Linkedin), הודיעה היום (ג') כי הוא תקצץ כ -960 משרות, שהם כ-6% מכוח העבודה הגלובלי של החברה. הפיטורים, לפי מכתב שפרסמה החברה, מתרחשים בעקבות השפעת מגפת הקורונה על המשך הביקוש למוצרי הגיוס שלה. 

 

לינקדאין (Linkedin) שבסיסה בקליפורניה עוזרת למעסיקים להעריך את התאמת המועמד לתפקיד ולעובדים המשתמשים בפלטפורמה למציאת עבודה חדשה. המשרות שייחתכו יכללו את חטיבות המכירות והשכירות של הקבוצה ברחבי העולם.

 

מנכ"ל לינקדאין ראיין רוזלנסקי מנכ"ל לינקדאין ראיין רוזלנסקי צילום: LinkedIn

 

המנכ"ל ראיין רוסלנסקי, שהודיע ​​על תוכנית הפיטורים בהודעה שפורסמה באתר לינקדאין, אמר כי החברה תספק לפחות 10 שבועות של פיצויי פיטורים לעובדים שיעזבו וכן ביטוח בריאות לשנה לכלל העובדים בארה"ב. במקביל, החברה תמשיך לגייס עובדים חדשים לתפקידים חדשים שיווצרו. "אני רוצה שתדעו שאלו הפיטורים היחידים שאנו מתכננים בתקופה הקרובה", הבהיר רוסלנסקי בהודעתו.

מטה לינקדאין מטה לינקדאין צילום: שאטרסטוק

 

נגיף הקורונה פגע כבר בעסקים רבים ברחבי העולם. הסיבה לפיטורים בלינקדאין נובעים בין היתר מפיטורי עובדים בחברות השונות שצמצמו את המשרות וכן את הגיוסים העתידיים.

 

מלינקדאין נמסר כי העובדים שנפגעו מהפיטורים יחלו לקבל הזמנות לפגישה בשעות הקרובות בכדי ללמוד עוד על הצעדים הבאים בחברה. "אם אתה לא מקבל הזמנה לפגישה, אתה לא מושפע ישירות מהשינוי הזה", ציין רוסלנסקי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x