$
חדשות טכנולוגיה

בלעדי לכלכליסט

מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בתל-אביב מתרחב

עובדי החברה יועברו עד סוף השנה למתחם WeWork במגדל מידטאון בתל אביב, שגודלו כ-6,600 מ"ר הפרוסים על פני 4 קומות. מרכז הפיתוח של מיקרוסופט מעסיק כיום מעל ל-1,500 עובדים לרבות הרכישה האחרונה של חברת סייבר איקס

מאיר אורבך 17:1715.07.20

מרכז הפיתוח של חברת מיקרוסופט מרחיב את משרדי החברה בתל אביב, כך נודע לכלכליסט. במקביל להשלמת בנייתו של הקמפוס החדש של מיקרוסופט בהרצליה, החברה מתרחבת גם בתל-אביב. עובדי החברה, הממוקמים כעת בבניין WeWork דובנוב, יעברו בסוף השנה למתחם WeWork במגדל מידטאון, שגודלו כ-6,600 מ"ר הפרוסים על פני 4 קומות. מרכז הפיתוח של מיקרוסופט מעסיק כיום מעל ל-1,500 עובדים לרבות הרכישה האחרונה של חברת סייבר איקס. המרכז הקודם שכלל גם את פעילות הריאקטור השתרע על 3,000 מ"ר.

 

המתחם החדש עוצב על ידי WeWork בהתאמה אישית עבור הצרכים של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח. הוא יאכלס מאות עובדים מקבוצות מחקר ופיתוח של מערכות אבטחה לענן, לצד עובדי Microsoft for Startups המעניק תמיכה גלובלית ומקיפה לסטארט-אפים, האקסלרטור, הריאקטור-האב טכנולוגי חדש למפתחים, אולפן להקלטת פודקסאטים, אולמות שישמשו להרצאות ומפגשי לקוחות, מעבדה לחדשנות, בית קפה, חנות נוחות ועוד.הריאקטור מצטרף לעוד 11 אתרים דומים בסן פרנסיסקו, סידני, סיאטל, רדמונד, ניו-יורק ולונדון.

משרדי מיקרוסופט בהרצליה משרדי מיקרוסופט בהרצליה צילום: מיקרוסופט
משרדי WeWork מידטאון תל אביב משרדי WeWork מידטאון תל אביב צילום: עידו אדן

  

Microsoft for Startups הוא ארגון המעניק תמיכה גלובלית ומקיפה לחברות סטארט-אפ באמצעות תוכניות שונות. תוכנית ה-ScaleUp של Microsoft for Startups מאפשרת להם לקבל גישה לצוותי המוצר של מיקרוסופט, מומחים טכנולוגים, וניהול תהליכי מכירה משותפים. האקסלרטור תמך ביותר ממאה חברות סטארט-אפ . לאחרונה נפתח המחזור החדש AI for Good לסטארט-אפים ישראלים הפועלים בתחומים חברתיים והמבוססים על בינה מלאכותית, בתחומי אימפקט שונים ובהם שמירה על כדור הארץ, נגישות, בריאות, ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x