שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

נחשף בכלכליסט

נטאפ השלימה את רכישת חברת ספוט הישראלית ב-450 מיליון דולר

החברה הישראלית שמאתרת שרתים עודפים בשירותי ענן תמשיך לפעול כיחידה עצמאית תחת התאגיד האמריקאי. עמירם שחר, מנכ"ל ומייסד Spot: "נרגשים להצטרף ל- NetApp במרדף אחר החזון המשותף"

מאיר אורבך 14:5813.07.20

NetApp האמריקאית השלימה את רכישתה של Spot הישראלית, הפועלת בתחום האופטימיזציה בעלויות שירותי ענן. החברה הישראלית תמשיך לפעול כיחידה עצמאית תחת התאגיד האמריקאי, שרכש את Spot ב-450 מיליון דולר. הידיעה הראשונה על הרכישה נחשפה לראשונה בכלכליסט.

 

 

 

ספוט, שהוקמה על-ידי עמירם שחר, לירון פולק ואהרון טוויזר בשנת 2015 מאתרת עבור לקוחותיה שרתים עודפים בשירותי ענן אשר נמכרים בהנחה של עד 90%. כמו כן, הטכנולוגיה של החברה מבצעת ניטור שוטף של הצרכים המשתנים של מערכות בענן, וכך יודעת להתאים את תשתית השרתים והאחסון האידיאלית מבחינת מחיר, ביצועים, וזמינות.

 

מייסדי ספוטינסט. מימין: לירון פולק ועמירם שחר מייסדי ספוטינסט. מימין: לירון פולק ועמירם שחר

 

"יחד, נגשים את החזון של NetApp והוא לסייע ללקוחות החברה להשתמש בשירותי ענן בצורה היעילה ביותר" אמר אנתוני ליי, סגן נשיא ומנהל תחום הענן הציבורי ב-NetApp. "בזכות הסינרגיה בין Spot ל- NetApp הלקוחות יפיקו אף יותר מההשקעה שלהם בענן וישיגו יתרון תחרותי בר קיימא שיאיץ את הצלחתם העסקית".

 

עמירם שחר, מנכ"ל ומייסד Spot: "תשתית ענן מאפשרת למפתחי אפליקציות לפתח במהירות רבה יותר באמצעות מתן משאבים כמעט באופן מידי בכל עת. אנו נרגשים להצטרף ל- NetApp במרדף אחר החזון המשותף, לעזור לבעלי אפליקציות לנצל את מלוא עוצמת הענן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x