$
גיימינג

המשחק סימס הופך לתוכנית ריאליטי

תוכנית חדשה שתעלה בערוץ TBS בארה"ב תכלול את מיטב שחקני הסימס ברחבי העולם שיתחרו ביניהם על יצירותיהם במשחק הפופולרי במטרה ליצור את הסיפור הטוב ביותר, המנצח יזכה בפרס כספי של 100,000 דולר

איתמר זיגלמן 11:5609.07.20

תוכנית ריאליטי חדשה שתעלה ב-TBS תכלול את מיטב שחקני הסימס מרחבי העולם שיתחרו ביניהם על יצירותיהם. 

 

חברת המשחקים EA (Electronic Arts) הכריזה אמש (ד') על תוכנית ריאליטי חדשה The Sims Spark'd, העוקבת אחר מתמודדים להם ניתנות משימות מתוך משחק הוידאו הפופולרי The Sims 4, כאשר פאנל של שלושה מומחים ישפוט את יצירותיהם ויעניק פרס כספי של על 100,000 דולר למנצחים. ההבדל בין המשחק הביתי לתוכנית הריאליטי יהיה שבמקום לעצב שמלה או לאפות עוגה, המתמודדים יצטרכו לבנות סיפורים עלילתיים מרגשים על הדמויות ולנצח את הסיפורים של המתמודדים המתחרים.

 

סימס 4 סימס 4 צילום: Electronic Arts

 

התוכנית תחל את שידוריה ב-17 ביולי כשבכל פרק יתמודדו 12 שחקנים על הפרס הכספי ואותם ישפטו הזמרת טיילה פרקס, אישיות היוטיוב קלסי אימפישצ'ה, ומפתחת המשחק דייב מיוטקה, שעבדה עם זכיינית הסימס למעלה מעשור. מתמודד אמריקן איידול לשעבר רייפון אוון ישמש כמנחה.

 

"הקהילה של שחקני הסימס הייתה תמיד כל כך מיוחדת, משהו במשחק הוביל אותם להתחבר אחד לשני כדי לחגוג, לשתף פעולה ולהראות את הדברים שהם הצליחו ליצור במשחק כולל את הסיפורים המיוחדים שנוצרו לדמויות שלהם", אמרה לינדסיי פירסון, מזכיינית המשחק The Sims לאתר The Verge, "בריאליטי The Sims Spark'd אנחנו עושים בדיוק את זה ולוקחים את החוויה לשלב הבא. הרעיון שמאחורי התוכנית היה להציג לא רק את מה שאפשר לעשות במשחק גם להכניס קהל חדש למשחק".

 

 

 

צפייה באנשים מייצרים בתים וירטואליים לא בהכרח נשמעת כמו הטלוויזיה המשכנעת ביותר אך מפיקי התוכנית מבטיחים "זו לא עוד צפייה במשחק מחשב. בשונה מצפייה ביוטיובר שמשחק בסימס, התוכנית תעסוק גם בשחקן עצמו ובמה שעומד מאחורי ההחלטות שלו במשחק, כולל הרקע וסיפור החיים האישי שלו, על פיו הוא מקבל את רעיונותיו למשחק. הפורמט יציב בפני המתמודדים אתגרים שיספקו תובנה על הדרך שיש לגשת אליהם וניתן להשליכם גם לחיים האמיתיים".

 

סימס 4 סימס 4 צילום: Electronic Arts

 

במקביל לשידור בתוכנית, הצופים יוכלו לקחת בה חלק על ידי השתתפות בסדרת אתגרים הקשורים ישירות לתוכנית. "הרעיון הוא לתת למי שרק לומד על המשחק לקפוץ פנימה ולבנות משהו בדומה לצפייה בתוכנית בישול שעשויה לעודד את הצופה להיכנס למטבח".

 

סימס היא סדרת משחקי מחשב מצליחה פרי פיתוחם של ויל רייט וחברת "Maxis" אשר הופצה על ידי חברת EA Games. תפקידו של השחקן הוא לנהל את חייהן של דמות או דמויות וירטואליות המכונות "סים" או "סימים" ברבים בסביבת חיים משתנה בהתאם למשחק ולהרחבות שנקנו או התקבלו על ידי השחקן. הגרסה הראשונה למשחק יצאה בשנת 2000 מאז נוספו לה אפשרויות רבות כמו אימוץ בעלי חיים, עיצוב אישיות לדמויות, משחק משותף ברשת ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x