$
חדשות טכנולוגיה

חברת הסייבר XM Cyber, של ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, השלימה סבב גיוס בסך 17 מיליון דולר

עד כה גייסה החברה 49 מיליון דולר. את סבב הגיוס הנוכחי הובילו Macquarie Capital, Nasdaq Ventures, Our Innovation Fund ו-Swarth Group

הגר רבט 07:4009.07.20

חברת הסייבר XM Cyber, שהוקמה על ידי ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, נעם ארז ובועז גורודיסקי מודיעה היום (ה׳) על השלמת סבב גיוס בסך 17 מיליון דולר בהובלת Macquarie Capital, Nasdaq Ventures, Our Innovation Fund ו-Swarth Group. עד כה גייסה החברה 49 מיליון דולר.

 

סייבר XM פיתחה טכנולוגיה שמדמה עבור ארגונים וחברות התקפות סייבר ומסייעת להם לשפר את רמת האבטחה. המערכת של החברה מציגה עבור הארגון את זווית הראיה של התוקפים ואת היכולת שלהם לזהות פרצות ולנצל חורים ברשת. בנוסף, היא מספקת דו״ח מפורט של הפעולות הנדרשות על מנת לחסום התקפות כאלה ולהגן על נכסי הארגון.

 

תמיר פרדו לשעבר ראש המוסד תמיר פרדו לשעבר ראש המוסד צילום: יאיר שגיא

 

נועם ארז מנכ"ל ומייסד-שותף של XM Cyber אמר בשיחה עם כלכליסט: ״זה המוצר היחיד בעולם שיכול להראות לך את הרשת דרך עיני התוקף. אנחנו מבצעים סימולציה של תוקף והלקוח יכול לראות כיצד פועלות ההגנות של המערכת שלו״.

 

ארז הוסיף כי הליך הגיוס החל בראשית משבר הקורונה והושלם בעיצומו: ״הלקוחות אולי בררנים יותר היום במה שהם בוחרים להוציא עליו כסף אבל ברגע שאנחנו עושים את ההדגמה שלנו נגמרים הספקות. הלקוח רואה את הרשת בצורה מאוד ברורה דרך עיני התוקף ולמרות שהמוצר שלנו יוקרתי הוא מתאים גם לחברות גדולות וגם לחברות בינוניות״.

 

לדבריו, הדרישה להגנות סייבר דווקט התחזקה בעקבות המגפה בשל השינוי בדפוסי העבודה. ״רוב האנשים עברו לעבוד מהבית אבל לרוב הם לא מקבלים מחשבים ממקום העבודה ומתחברים לרשת דרך מחשבי ביתיים. התוצאה היא שמשטח התקיפה שעומד לפני התוקף מתרחב. אם פעם היית יכול לתקוף את החברה רק המפנים היום אפשרויות התקיפה גדלו ולכן הדרישה למוצר שלנו גדלה״.

 

מהחברה נמסר כי מטרת הגיוס להגדיל את צוות הפיתוח בישראל ולהאיץ פיתוח מוצרים חדשים, תוך כדי הרחבת נוכחות המכירות והשיווק ברחבי העולם. לחברה כיום עשרות רבות של לקוחות בארה״ב, אירופה ואסיה בניהם חברות הנמנות על הפורצ'ן 500 כגון מוסדות פיננסים מובילים, תשתיות קריטיות, תעשיה ועוד.

x