$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

אלביט עוצרת את כרטיס ההטבות סיבוס לכל העובדים מהבית

על פי הערכה מדובר באלפי עובדים והטבה ששווה מיליוני שקלים לחברה הישראלית. בחודש אפריל האחרון הוציאה אלביט, מעסיקה 12 אלף עובדים, מאות מעובדיה לחל"ת, בהם כ־100 מעובדי אל־אופ

מאיר אורבך 14:1708.07.20

מגיפת הקורונה העבירה מאות אלפי עובדים לעבודה מהבית ולרבים מהם אחת ההטבות המשמעותיות היתה התשלום עבור הארוחה, דרך חברות דוגמת סיבוס תן ביס ואחרות. אלביט שמעסיקה 12 אלף עובדים החליטה להפסיק לתת לכל עובדיה מהבית את ההטבה של סיבוס כחלק מקיצוצים שעושה החברה, כך נודע לכלכליסט.  

 

על פי הערכה מדובר באלפי עובדים והטבה ששווה מיליוני שקלים לחברה הישראלית . הקיצוץ בהטבת האוכל הגיע בשני שלבים: בשלב הראשון החברה הפסיקה באמצע חודש מרץ את ההטבה שהוחזרה לאחרונה עם חזרת רבים מעובדי החברה למשרדים אבל עם התעוררות הגל השני וחזרת רבים לעבודה מהבית היא ביטלה את ההטבה שוב.

 

בצלאל מכליס נשיא אלביט מערכות בצלאל מכליס נשיא אלביט מערכות אסף שילה, ישראל סאן

 

בחודש אפריל האחרון הוציאה החברה שמעסיקה 12 אלף עובדים, מאות מעובדיה לחלת, בהם כ־100 מעובדי אל־אופ, בעיקר אנשי שיווק ותמיכה טכנית שעובדים מול לקוחות בחו"ל לאחרונה ויתרה החברה על מענק של 2 מיליון שקל מהמדינה שהגיעו לה עקב החזרה של עובדים מחל"ת. כיום 98% מעובדי החברה כבר הוחזרו לעבודה.

 

אלביט מערכות פועלת לפיתוח וייצור נשק, אלקטרוניקה ואלקטרו-אופטיקה לתעשיות הביטחוניות באמצעות מפעלי ייצור של חברות התעשייה הצבאית, עשות, אל-אופ ו-אלישרא. החברה נסחרת בבורסות תל אביב ונאסד"ק ארה"ב בשווי 5.8 מיליארד דולר. בחודש מאי האחרון דיווחה החברה על הכנסות של 1.07 מיליארד דולר ב־3 החודשים הראשונים של השנה - עלייה של 5% ביחס לרבעון המקביל אשתקד

 

מאלביט לא נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x