$
הייטק והון סיכון

פפאיה גלובל רוכשת את הקניין הרוחני של חברת מנטש שנסגרה לאחרונה

חברת הסטארט-אפ הישראלית רוכשת את כל הנכסים של חברת מנטש, שפיתחה פלטפורמה לניהול עובדים. הרכישה תחזק את הפתרון הכולל של פפאיה לחברות גלובליות, לתת מענה כולל לניהול עובדים מרוחקים החל משלב הגיוס שלהם, דרך תהליכי הקליטה לשכר ותשלומים

מאיר אורבך 13:2905.07.20

חברת הסטארט-אפ הישראלית פפאיה גלובל, רוכשת כל הנכסים הטכנולוגיים של חברת מנטש, חברה שפיתחה פלטפורמה לניהול עובדים בארגון. במסגרת הרכישה ייקלטו כל עובדי מנטש בפפאיה, מרבית עובדי החברה באוקראינה ומיעוטם בישראל.

הסטארט-אפ שהוקם על ידי גליה בכר ומעיין רפואה-הורביץ, סגר את שעריו לאחרונה לאחר שלא הצליח להמשיך לגייס כספים. מייסדות החברה לא יצטרפו לפאפיה שרוכשת את העובדים ונכסי החברה הטכנולוגיים.  הרכישה תחזק את הפתרון הכולל של פפאיה לחברות גלובליות, לתת מענה כולל לניהול עובדים מרוחקים החל משלב הגיוס שלהם, דרך תהליכי הקליטה לשכר ותשלומים.

 

מנכ"לית פאפיה עינת גז מנכ"לית פאפיה עינת גז צילום: אוראל כהן

 

"אנחנו תמיד מסתכלים קדימה כיצד להביא ערך גבוה יותר ללקוחותינו ובונים את הפלטפורמה הראשונה בעולם שמיועדת לניהול עובדים גלובליים", אומרת עינת גז, מנכ"לית פפאיה גלובל, "כשהסתכלנו על הטכנולוגיה שמנטש בנתה ראינו שהם חולקים את אותה ההתלהבות לייצר כלים מעולים לניהול עובדים. ההחלטה לרכישת הנכסים הטכנולוגיים של החברה הייתה מאד מהירה, בשל הסינרגיה המדהימה שמצאנו בין החברות".

  

"דרך ניהול העובדים היום מלאה בתהליכים ידניים, שבורה והולכת ממש בצורה הפוכה לצורך העסקי של גדילה מהירה וגלובלית". ציינה, "דווקא בתקופת הקורונה אנחנו רואים את הקשיים האלו מתעצמים מאד והפתרון של פפאיה קיבל הרבה מאד זרקורים בתקופה זו ככלי ניהולי מרכזי בארגונים עם עובדים מרוחקים".

 

פפאיה גלובל נוסדה בשנת 2016 ומציעה פתרון לניהול כל סוגי העובדים בארגון בלמעלה מ 100 מדינות בעולם תחת מערכת אחת. עד היום גייסה החברה מעל ל-50 מיליון דולר .

בטל שלח
    לכל התגובות
    x