$
תקשורת

גולן טלקום ודואר ישראל משיקות חבילת סלולר ב-16 שקל לחודש

החבילה ה"אטרקטיבית", שתוצע רק בסניפי הדואר, לא תספק צרכני נתונים כבדים, שכן נפחה יעמוד על 11 ג'יגה בלבד; עיתוי ההשקה רגיש, רגע לפני מיזוג גולן וסלקום והפרטת הדואר

אביאור אבו 11:2505.07.20
חברת דואר ישראל חתמה על הסכם עם חברת גולן טלקום במסגרתו תציע תחת המותג ''Post Mobile" חבילת סלולר בעלות של 16 שקל לחודש.

 

התכנית כוללת 11 ג'יגה גלישה, דקות ומסרונים "ללא הגבלה" - עד 3,000 יחידות, ו-60 דקות שיחה מהארץ לחו"ל. הצדדים טוענים כי המחיר ללא הגבלת זמן, כך שלא צפוי לעלות לאחר שנה, אם כי לכלכליסט נודע שהחוזה בין גולן לדואר תקף למינימום של שנה, כך שאין לזה שום הבטחה. בנוסף, כרטיס הסים יעלה 19 שקל ברכישה חד פעמית. כמו כן, הרכישה תוכל להתבצע פרונטלית בלבד, בכ-90 סניפים נבחרים של חברת הדואר ברחבי הארץ.

 

גיל שרון, הבעלים של גולן טלקום גיל שרון, הבעלים של גולן טלקום צילום: אוראל כהן

 

ההצעה של חברת הדואר וגולן לא אטרקטיבית לצרכני נתונים בינוניים וכבדים, לאור נפח הגלישה הנמוך. כיום, ניתן למצוא חבילות של 200 ג'יגה ב-29.90 שקל לחודש. ההצעה הנוכחית מזכירה את הסערה שעוררה חברת סאני בשנה שעברה, כאשר הציעה יחד עם HOT מובייל חבילה ב-14.90 שקל לחודש עם נפח של 50 ג'יגה.

 

דואר ישראל דואר ישראל צילום: אלעד גרשגורן

 

שיתוף הפעולה בין הצדדים מושק בתקופה רגישה. גולן טלקום נמצאת בישרות האחרונה לקראת מיזוגה עם סלקום, המחכה לאישור משרד התקשורת. חברת הדואר נמצאת לפני הפרטה של 40% ממניותיה ולקראת רפורמה רחבה במסגרת המלצות ועדת רוזן שפורסמו בחודש שעבר. מדובר גם בעיתוי רגיש מבחינת הענף כולו, שזוכה לתחרות מועצמת בתחום הסלולר. גולן וחברת הדואר, בוחרות למעשה להמשיך ולמשוך את המחירים מטה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x