$
כלכליסט-טק

חברת הסייבר הישראלית Cynet גייסה 18 מיליון דולר מדויטשה טלקום

היקף הגיוס של Cynet עד היום עומד על 38 מיליון דולר. ההשקעה תסייע בהגדלת צוותי הפיתוח והתמיכה של החברה במשרדיה בראשון לציון ובתל אביב, ובהרחבת צוותי המכירות והתמיכה של החברה בארה"ב ובאירופה

מאיר אורבך 17:0429.06.20

חברת הסייבר הישראלית Cynet גייסה 18 מיליון דולר בסבב גיוס שני מורחב בהובלת קרן BlueRed Partners מסינגפור, אליה הצטרפו המשקיעות האסטרטגיות - דויטשה טלקום (Deutsche Telekom) ו-Merlin International, ובהשתתפות המשקיעים הקיימים Norwest Venture Partners ו-Ibex investors.

 

עד היום גייסה החברה 38 מיליון דולר כולל הגיוס האחרון. ההשקעה תסייע בהגדלת צוותי הפיתוח והתמיכה של החברה במשרדיה בראשון לציון ובתח אביב, ובהרחבת צוותי המכירות והתמיכה של החברה בארה"ב ובאירופה.

 

עובדי Cynet. החברה מגייסת עשרות עובדי פיתוח ומכירות בארצות הברית ואירופה  עובדי Cynet. החברה מגייסת עשרות עובדי פיתוח ומכירות בארצות הברית ואירופה צילום: Cynet

בשיחה עם "כלכליסט" מספר אייל גרונר, מייסד שותף ומנכ"ל Cynet, כי  "החברה מגייסת עשרות עובדי פיתוח ומכירות בארצות הברית ואירופה. פתחנו משרד בתל אביב מעבר למשרד שלנו בראשון לציון כדי למשוך עוד מפתחים שיעבדו במשרד שלנו".

 

כיום מועסקים בחברה 100 עובדים  85 מהם בישראל והיתר בלונדון ובארצות הברית."התחלנו לגייס את הכסף בסוף ינואר ועיקר הגיוס היה במרץ בלב ימי הקורונה. לא חשבנו להמשיך לגייס אבל שני שותפים אסטרטגיים שלנו רצו מאוד להיכנס כמשקיעים לחברה: דויטשה טלקום ומרלין שהיא אחד החברות המובילות בארצות הברית במכירות של מוצרי אבטחה בעיקר לגופי בטחון".

 

גרונר אינו מציין את שווי החברה בגיוס, אבל אמר כי "השווי של החברה עלה בגיוס והיא גדלה בצורה משמעותית בכל שנה מבחינת לקוחות ומכירות. אנחנו גדלים בקצב גדול עם יותר מ-200 לקוחות. המוצר שלנו מאפשר לארגונים קטנים ובינוניים לקבל יכולות אבטחה ברמה של ארגוני ענק במוצר אחד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x