$
הייטק והון סיכון

חברת Codefresh גייסה 27 מיליון דולר

החברה מתמחה בפתרונות לתהליכי פיתוח, בדיקה והטעמה של אפליקציות ותוכנה על גבי Kubernetes. הגיוס מכפיל את היקף ההשקעה שגייסה החברה עד כה

מאיר אורבך 14:0029.06.20
חברת הסטארט-אפ הישראלית Codefresh, גייסה 27 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי, בהובלת Red Dot קרן ההשקעות Capital Partners ובהשתתפות Shasta Ventures, לצד משקיעים קיימים בהם Viola Ventures, M12, Vertex Ventures, Hilsven Capita - קרן ההשקעות של מיקרוסופט ו- CEIIF. יניב שטרן, שותף מנהל בקרן Red Dot Capital Partners יצטרף לדירקטוריון החברה.

 

 

החברה, שנוסדה ב-2016 על ידי רזיאל טביב (מנכ"ל) ואולג ורכובסקי (CTO), מתמחה בפתרונות לתהליכי פיתוח, בדיקה והטמעה של אפליקציות ותוכנה על גבי Kubernetes. הגיוס מכפיל את היקף ההשקעה שגייסה החברה עד כה. החברה מעסיקה מעל 60 עובדים, בהם 20 בישראל 30 באמריקה (אר"הב וקנדה) ו-15 במזרח אירופה.

מייסדי קודפרש, רזיאל טביב ואולג רכובסקי מייסדי קודפרש, רזיאל טביב ואולג רכובסקי צילום: יח"צ

 

מנכ"ל ומייסד משותף של החברה ציין כי "הגיוס יאפשר לחברה לבצע השקעות גדולות בטכנולוגיות הקוד הפתוח ולהמשיך בפיתוח פתרונות שיסייעו לארגונים לבצע את המעבר ל- Kubernetes במהירות ובפשטות. אנחנו חיים בעידן שבו ארגונים מחפשים חיסכון, אוטומציה ופישוט תהליכים. קודפרש עושה בדיוק את זה- הפלטפורמה שפיתחנו

מאפשרת ללקוחות "להגר" בקלות אפליקציות קיימות ולפתח אפליקציות חדשות לסביבת kubernetes.

 

Kubernetes נהפך בשנים האחרונות לסטנדרט באופן שבו ארגונים מפתחים ומנהלים תוכנה על גבי ענן. Codefresh פיתחה פלטפורמה המאפשרת לארגונים להאיץ ולפשט את המעבר ל- Kubernetes . פתרונות החברה אומצו על ידי צוותי פיתוח של חברות מובילות כגון Gap, Epic Games,Sky ועוד.

 

אייזק רות', שותף ב Shasta Ventures , יצטרף ף הוא לדירקטוריון החברה. רות' נחשב למומחה בעל שם בעולמות הקונטיינרים והוביל בעבר את פלטפורמת OpenShift המצליחה של חברת Red Hat המבוססת kubernetes. רות' ציין: "הפיתרון שמציעה Codefresh רחוק שנות אור מכל הפלטפורמות המתחרות של CI/CD עבור Kubernetes, והיא פועלת בסקטור שעד לאחרונה נשלט על ידי שחקנים עם טכנולוגיות מסובכות ומיושנות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x