חדשות טכנולוגיה

אמזון השיקה שירות אחסון בענן לעסקים בישראל

חברת הענן AWS, השייכת לאמזון, משיקה שירות אחסון פנים ארגוני המיועד לחברות המחוייבות בגישה למידע בזמן תגובה נמוך עבור מערכות הפנים ארגוניות שלהן

מאיר אורבך 11:1828.06.20

חברת הענן של אמזון, אמזון ווב סרוויסס (AWS) , השיקה בארץ שירות חדש AWS Outposts. השירות החדש כולל מערך אחסון פנים ארגוני שמאפשר להריץ שירותי מחשוב, אחסון, בסיסי נתונים ושירותי אמזון נוספים בתוך מערך המחשוב הארגוני של הלקוח כאשר השירות כולו מנוהל על ידי AWS .

 

הראל יפהר, מנהל AWS ישראל, אמר: "אנו ממשיכים להרחיב את שירותי הענן עבור לקוחותינו, על מנת לתת מענה לצרכים העסקיים שלהם. לקוחות בישראל אימצו את שירותי הענן בקצב מואץ באמצעות השירות החדש שלנו אנו מספקים גישה אחידה ללקוחות הנדרשים להפעיל מערכות במרכזי מחשוב מקומיים בשל דרישות לגישה בזמן תגובה נמוך או לעיבוד נתונים מקומי".

הראל יפהר. מנהל AWS בישראל הראל יפהר. מנהל AWS בישראל צילום: סיון פרג'

 

השירות החדש של אמזון מיועד לחברות שלהם מערכות שמחייבות גישה בזמן תגובה נמוך למערכות פנים-ארגוניות שונות, עיבוד נתונים מקומי או אחסון נתונים מקומי. אפליקציות הכוללות יישומים הנדרשים להגיב במהירות הקרובה לזמן אמת, לתקשר עם מערכות מקומיות אחרות או לשלוט בציוד מקומי באתר – כגון ציוד רצפת ייצור, מערכות ניהול רפואיות ומערכות עבור נקודות מכירה קמעונאיות.

 

ד"ר טל טובה פטלון, מנהלת מכון KSM למחקר וחדשנות רפואית של מכבי שירותי בריאות, לישראל אמרה: "למכון KSM יש מאגר נתונים ייחודי שאגר במהלך 25 השנים האחרונות נתונים מיותר מ-2.4 מיליון מטופלים. באמצעות AWS Outposts נוכל לעבוד בקצב גבוה יותר, ובכך לקדם במהירות את החדשנות הרפואית למען החולים שלנו ולמען מדע הרפואה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x