$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

קרן aMoon בעיצומו של גיוס קרן חדשה להשקעה בשלבים מוקדמים

הקרן ביצעה בעבר שלוש השקעות: בחברת NanoGhosts של דיקאנית הפקולטה להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון בטכניון, מרסל מחלוף, ב-Vocalis שמאבחנת מחלות לפי הקול וב-IBEX שמשתמשת בבינה מלאכותית לגילוי גידולים סרטניים

הגר רבט 16:0722.06.20
קרן חדשה של קרן aMoon של מריוס נכט ויאיר שינדל גייסה כבר מעל ל-7 מיליון דולר להשקעות בחברות צעירות, כך לפי מסמכים שהוגשו לרשות ני,ע האמריקאית (SEC) במרץ. לפי פרסומים קודמים, יעד הגיוס של הקרן עומד על מעל ל-100 מיליון דולר.

 

 

הקרן החדשה נקראת aMoon Velocity Fund ולפי המסמכים ממרץ גייסה 7.25 מיליון דולר מחמישה משקיעים אמריקאים. הכיתוב באתר החברה מציין שמדובר בקרן חדשה שמשקיעה "בחברות בשלבים מוקדמים שיש להן טכנולוגיה מהפכנית בתחום הבריאות".

 

מריוס נכט. aMoon
מריוס נכט. aMoon

 

עוד עולה מהאתר, כי הקרן ביצעה כבר שלוש השקעות בחברות: NanoGhosts של דיאקנית הפקולטה להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון בטכניון, מרסל מחלוף; Vocalis שמאבחנת מחלות לפי הקול; ו-IBEX שמשתמשת בבינה מלאכותית לגילוי גידולים סרטניים.

ד"ר יאיר שינדל. aMoon ד"ר יאיר שינדל. aMoon צילום: תומי הרפז

 

קרן aMoon עצמה היא אחת מקרנות ההון סיכון הגדולות בישראל, לאחר שהודיעה ב-2019 על סגירת התחייבויות של 660 מיליון דולר לקרן שנייה. הקרן מתמקדת בשלושה תחומים: בריאות דיגיטלית, מכשור רפואי וביופארמה.היא השקיעה בכמה מחברות הבריאות הדיגיטלית המובילות בישראל, כמו זברה מדיקל, תרניקה וקרטי-היל.

 

תגובת קרן aMoon: "המידע המוצג בדיווח חלקי ונובע מחובות רגולטריות תקופתיות לדיווח על היקפי גיוס כספים ממשקיעים בארה"ב בלבד. בקרן הושקעו כספים על ידי משקיעים רבים מהארץ ומרחבי העולם, והיקף הגיוסים גבוה משמעותית מהמתואר. על פי חוקי ניירות ערך במדינות הרלבנטיות, אין הקרן רשאית למסור מידע נוסף כלשהו בשלב זה"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x