$
גיימינג

צעד נוסף של אמזון בתחום הגיימינג: משחררת גרסת בטא למשחק הרשת החדש שלה

המשחק New World נמצא בפיתוח כבר שנים, ומהווה מבחן גדול לכניסתה של אמזון אל תוך תעשיית הגיימינג. גרסת הבטא למשחק תושק ב-23 ביולי ומיועדת לשחקנים שירשמו אליה מראש

שירות כלכליסט 14:2914.06.20

במסגרת כנס ה-PC Gaming Show אמזון חשפה את כוונתה להשיק את גרסת הבטא של המשחק 'New World', אותו הציגה בדצמבר 2019 כבר בחודש הבא ב-23 ביולי. המשחק נמצא בפיתוח כבר שנים, ומהווה מבחן גדול לכניסתה של אמזון אל תוך תעשיית הגיימינג, וזאת לאחר שהשיקה במאי את משחק היריות Crucible. גרסת הבטא הסגורה שתושק תהיה המבחן הרציני הראשון של New World ומיועדת לשחקנים שהזמינו את המשחק מראש. הגרסה הסופית למשחק תושק רשמית ב-25 באוגוסט עבור מחשבים אישיים.

גרסת האלפא למשחק כבר זמינה ב-19 השבועות האחרונים, כך אמר דייויד וורפיילי, ראש מחלקת חווית המשתמש של New World. "הדבר הגדול שאנחנו רוצים לראות הוא איך המשחק יחזיק מעמד עם הרבה משתתפים יחד. אנחנו רוצים לראות את השרתים מתפקדים, כמה המשחק יהיה חף מתקיעות, ואם שיעור הפריימים נותר טוב", אמר.

  

 

 

המשחק מחלק את המשתתפים לשלוש קבוצות יריבות בשממה רדופת הרוחות Aeternum, אי מסתורי באזור הדמדומים של עידן המחקר (Age of Exploration).  ההצלחה ב-New World תלויה ביכולת לנצח לא רק את הקבוצות היריבות אלא גם את לגיון האלמותיים, או הנשמות המושחתות שרוצות לגרש את בני האדם מהאי. את חלק מהקרבות ניתן לבצע נגד שחקנים אחרים כשכל קבוצת שחקנים מכריזה מלחמה על יריבתה באזור בניסיון לכבוש את המבצר שלה למשך חצי שעה בלבד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x