שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

סיילספורס מצטרפת להשקעה באפסטרים סקיוריטי

החברה תשקיע כ-2 מיליון דולר שמתווספים ל-30 מיליון הדולר שכבר הושקעו באפסטרים סקיוריטי על ידי Alliance Venture Capital, יונדאי, Nationwide Insurance, קבוצת וולבו ואחרים

מאיר אורבך 16:0009.06.20
אפסטרים סקיוריטי (Upstream Security) הודיעה היום (ג') על הרחבת סבב גיוס ההון השלישי שלה עם השקעה חדשה של חברת סיילספורס (SalesForce). ההשקעה, שהסכום שלה לא צויין, מתווספת ל-30 מיליון הדולר שכבר הושקעו על ידי Alliance Venture Capital (רנו, ניסאן, מיצובישי), יונדאי, Nationwide Insurance, קבוצת וולבו ואחרים. לכלכליסט נודע שסיילספורס תשקיע כ-2 מיליון דולר שיתווספו להשקעה. החברה מעסיקה 40 עובדים בהרצליה עם משרדים בארה"ב וגרמניה.

 

 

אפסטרים מציעה שירותים מבוססי-ענן לרכבים מקושרים, לרבות אבטחת סייבר, שיפור איכות הייצור ומונטיזציה של נתוני הרכבים. "סיילספורס ואפסטרים הבינו את החשיבות העצומה בעיבוד מידע המבוסס על נתוני הרכב והאפשרויות הטמונות בהם", מסביר המייסד השותף ומנכ"ל אפסטרים, יואב לוי. "ביחד עם שירותי ניהול קשרי הלקוחות הייחודיים של סיילספורס, הטכנולוגיה של אפסטרים תאפשר לשחקניות בעולם הרכב לתת מענה לדרישות העידן החדש של המכוניות המקושרות".

יואב לויו יונתן אפל, אפסטרים יואב לויו יונתן אפל, אפסטרים צילום: אופיר אייב

 

"השותפות שלנו עם אפסטרים תעצים את לקוחותינו בתעשיית הרכב באמצעות שירותי נתונים מקצה לקצה המספקים ערך מוסף", אמר אצ'יוט ג'אג'ו, סגן נשיא ומנהל פתרונות ראשי לתעשיות הייצור של סיילספורס. "השילוב בין נתונים לבין הצעות בהתאמה אישית מהווה חלק בלתי נפרד מהמהפכה הדיגיטלית של מגזר הרכב".

 

מייסד ומנכ"ל סיילספורס מארק בניוף מייסד ומנכ"ל סיילספורס מארק בניוף צילום: בלומברג

 

ככל שענף הרכב הופך להיות מערכת מורכבת של תחבורה חכמה, בעזרת הקישוריות שעומדת ביסודה, יש צורך בכלים טכנולוגים חדשים. השימוש בנתוני מכוניות מקושרות כגון טלמטיקה, עדכוני תוכנה לרכב מרחוק ויישומי תחבורה חכמה, פותח הזדמנויות רחבות היקף ליצרניות הרכב, מפיצים, ספקי חלקים וספקי שירותי תחבורה חכמה. מספר הולך וגדל של יצרניות רכב מהגדולות בעולם וספקי שירותי תחבורה חכמה, כבר מסתמכים על הפלטפורמה של אפסטרים להפיכת נתוני הרכב שלהם לפתרון אבטחת סייבר מקיף העושה שימוש בתאומים דיגיטליים (digital twins) ותובנות נוספות מעולם הרכב.

 

שותפות חדשה זו עם סיילספורס תאפשר את המהפכה הדיגיטלית של השחקנים בשוק התחבורה חכמה על ידי יצירת שירותים מבוססי נתונים, שיאפשר לשחקנים נוספים בשוק להבין את נתוני הרכבים המקושרים ולנקוט בפעולות בזמן אמת תוך התבססות על תובנות שהתגלו באמצעות ניתוח נתונים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x