$
הייטק והון סיכון

חברת Mother's Choice גייסה 10 מיליון דולר

הגיוס הושלם בימי הקורונה ומביא את סך גיוסי החברה ל- 25 מיליון דולר. במקביל, חברת הביו-טק העוסקת בתחום החומרים הבוטניים הטבעיים, ממנה את איתמר לוי למנכ"ל

מאיר אורבך 14:0407.06.20
חברת Mother's Choice, גייסה 10 מיליון דולר ומינתה את איתמר לוי למנכ"ל החברה. הגיוס לדברי החברה הושלם בימי הקורונה ומביא את סך גיוסי החברה ל- 25 מיליון דולר. סבב ההשקעה הנוכחי הושלם בהובלת משקיעים זרים ופרטיים ביניהם משקיעים מוסדיים מובילים מניו יורק וקונטיקט החברה מתכוונת באמצעותו להעמיק את זרועות המכירה של החברה באירופה ובארה"ב, וכן להרחיב את סל המוצרים של החברה תוך המשך בניית מסד נתוני קניין רוחני IP ייחודי ובלעדי.

 

במקביל להשלמת סבב ההשקעה, הודיעה החברה על מינויו של איתמר לוי לתפקיד מנכ"ל החברה. לוי, המשמש כיום מנכ"ל חברת מגדלי הערבה לייצוא בע"מ, מחברות הייצוא החקלאי המובילות בישראל (בבעלות משפחת לבנת ומגדלים מאזור הערבה). בעבר, שימש לוי משנה למנכ"ל בקבוצת גדות כימיקלים, אשר נרכשה (2014) על-ידי קרן טנא אגב הליך מימוש נכסים של חברת האם – אמפל אמריקן, וכמנהל כללי של חברת הסחר בקבוצה.

איתמר לוי מנכ"ל Mother's Choice איתמר לוי מנכ"ל Mother's Choice צילום: קרן מזור

 

חברת Mother's Choice אשר הוקמה על ידי היזם ברק צדוק בשנת 2007, היא חברת ביו-טק בתחום החומרים הבוטניים הטבעיים. החברה מפתחת טכנולוגיות טבעיות ובטוחות למשתמש בעולמות הטיפוח האישי והמזון, והיא עובדת בשותפות עם התאגידים הגדולים בעולם בתחומי הקוסמטיקה והמזון במטרה להטמיע את הטכנולוגיות בתוך מותגי העל הגלובליים. בין לקוחותיה, ניתן למנות תאגידי ענק וביניהם Unilever, Colgate-Palmolive, P&G ועוד. החברה פועלת בירושלים ומעסיקה כ-50 עובדים.

 

לחברה מאגר נתונים להגדרת פורמולציות ותהליכי ייצור ממוצרים טבעיים. באמצעות מאגר זה מצליחה החברה לייצר מוצרים טבעיים המשמשים כחומר גלם לייצור שלל מוצרים בעולמות הקוסמטיקה, טואלטיקה, בריאות הפה (דנטליים) והמזון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x