$
הייטק והון סיכון

חברת SK Telecom הקוריאנית משקיעה 20 מיליון דולר ב-NANO-X הישראלית

שתי החברות ישתפו פעולה בפריסה והפעלה של המערכות של ננוקס לפי מודל החברה בכפוף לקבלת אישורים רגולטוריים מקומיים. בנוסף החברה הישראלית הכריזה על כוונתה להקים חברת בת בקוריאה

מאיר אורבך 14:0004.06.20
חברת הדימות הרפואי הישראלית, NANO-X IMAGING LTD, גייסה 20 מיליון דולר נוספים מ-SK Telecom, שכבר השקיעה השקעה ראשונית של 5 מיליון דולר בפרויקט הליבה של ננוקס, לפני כשנה. משקיעים נוספים של החברה הישראלית כוללים את פוקסקון, פוג'יטסו ומשקיעים פרטיים נוספים. עד היום גייסה החברה הישראלית שהוקמה על ידי רן פוליאקין 80 מיליון דולר .

בנוסף, שתי החברות מתכננות לפרוס 2,500 מערכות Nanox.ARC בדרום קוריאה ווייטנאם. שתי החברות ישתפו פעולה בפריסה והפעלה של המערכות של ננוקס לפי מודל החברה MSaaS (סריקה רפואית כשירות) בכפוף לקבלת אישורים רגולטוריים מקומיים. זאת ועוד, ננוקס מכריזה על כוונתה להקים חברת בת בקוריאה, שתתמקד בייצור המוני של המוליכים למחצה של ה-NANO X-Ray, תוך מינוף היחסים הקרובים והמומחיות של SK בתחום המוליכים למחצה.

 

מכונת ה-NANO X-Ray מכונת ה-NANO X-Ray

 

כחלק מהידוק שיתוף הפעולה בין השתיים, ננוקס תמנה את מר ג׳ונג הו פארק, מנכ"ל SK Telecom לחבר דירקטוריון של החברה. ג׳ונג הו פארק מנכ״ל SK Telecom אמר כי ״אנו שואפים לחולל מהפכה בתחום הבריאות על ידי מינוף טכנולוגיות חדשניות. אנו, ב-SK, רואים ב- Nanox את אחת החברות המבטיחות ביותר להביא שינוי אמיתי בתחום גילוי מוקדם של מחלות. זאת ועוד, אנחנו מאמינים כי ננוקס תביא את רמת הטיפול לרמה גבוהה יותר למין האנושי כולו. אנחנו מרגישים כי ננוקס בדרך הנכונה להפוך את החזון שלה למציאות, ואנחנו כאן לעזור לה עם זה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x