שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

פורטר הישראלית תשתף פעולה עם חברת הסליקה הגדולה בעולם WorldPay

במסגרת שיתוף הפעולה WorldPay השיקה פלטפורמה גלובלית חדשה למניעת הונאות בסחר מקוון. הפלטפורמה מספקת לבורסות קריפטו הגנה מפני הונאות מקוונות

מאיר אורבך 13:0228.05.20

חברת פורטר הישראלית חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הסליקה הגדולה בעולםWorldPay . במסגרת שיתוף הפעולה WorldPay השיקה את ״Fraud Freedom״, פלטפורמה גלובלית חדשה למניעת הונאות בסחר מקוון, המספקת לבורסות סחר במטבעות קריפטוגרפים הגנה מפני הונאות מקוונות ושיפוי כספי במידה ואלו יספגו חיובים חוזרים הקשורים להונאה. 

 

מיכאל רייטבלט, מייסד משותף ומנכ"ל Forter: "מניעת הונאות בזמן אמת בסביבת סיכון גבוהה חייבת כל הזמן להשתנות ולהתאים את עצמה לסיכונים. דבר שניתן להשיג רק באמצעות שימוש בפלטפורמה חכמה מבוססת AI, המסוגלת לנתח מיליוניי פעולות בזמן אמת בשילוב עם מחקר פרואקטיבי על פעילות הגנבים". 

מנכ"ל Forter מיכאל רייטבלט מנכ"ל Forter מיכאל רייטבלט צילום: אוראל כהן

 

היקף המסחר במטבעות קריפטו צמח בשנת 2019 לבדה ב-600%, כשהנתונים מהחודשים האחרונים מצביעים על המשך המגמה בעקבות משבר הקורונה. הפתרון החדש של שתי החברות פותח במיוחד עבור אתגרי ענף המסחר במטבעות קריפטוגרפיים. הוא מייעל את שיעורי המרת התשלומים והליך אישור העסקאות, תוך מתן שיפוי הסוחרים בגין חיובים חוזרים שנגרמו בשל הונאות.

 

שיין האפאץ', סגן נשיא בכיר וראש מערכת הסחר האלקטרוני של WorldPay, אמר כי "מרגש לראות את הצמיחה המואצת של שוק המטבעות הקריפטוגרפים, אבל המציאות היא שמדובר בתחום בעל מקדם סיכון גבוה בכל הנוגע להונאות, הדורש פתרונות חדשניים. באמצעות שיתוף הפעולה עם חברת Forter אנו מסוגלים לתת מענה ללקוחות בתחום מסחר המטבעות הקריפטוגרפים".

x