$
גיימינג

המשחק מיינקראפט חצה את רף ה-200 מיליון מכירות

בעזרת הקורונה: 126 מיליון אנשים משחקים במשחק בכל חודש. בחודש אפריל חווה המשחק עלייה של 25% בהצטרפותם של שחקנים חדשים וזינוק של 40% במשחקים מרובי משתתפים

שירות כלכליסט 11:2219.05.20
מכירות המשחק מיינקראפט (Minecraft) חצו את ה-200 מיליון, כש-126 מיליון אנשים משחקים במשחק בכל חודש. מיקרוסופט חשפה את נתוני המכירות לציון 11 שנים מאז מוג'אנג סטודיוס (Mojang Studios). עוד ציינה החברה כי נרשמה עלייה גדולה בשימוש במהלך הקורונה. בחודש שעבר דווח על עלייה של 25% בשחקנים חדשים וזינוק של 40% במשחקים מרובי משתתפים. 

 

המכירות של מיינקראפט טיפסו לרף ה-100 מיליון ב-2016, והמשחק ממשיך במגמת העלייה שלו מאז. בשנה שעברה הוא אף הוכתר בראש נתוני הצפייה ביוטיוב.

המשחק מיינקראפט המשחק מיינקראפט

 

מיקרוסופט רכשה את מוג'אנג, יצרנית המשחק, לפני קרוב לשש שנים עבור 2.5 מיליארד דולר. באותה התקופה נמכרו כבר מעל 50 מיליון עותקים למחשבים אישיים, קונסולות משחקים כמו Xbox 360 ופלייסטיישן 3 ופלטפורמות אחרות. הנתונים מצביעים על כך שזו הייתה רכישה נבונה מצד החברה.

 

מיינקראפט מיינקראפט

 

מיינקראפט החל את דרכו כיישומון ג'אווה בפורום אינטרנט. מאז המשחק כבש במהירות את הדימיון של אלפי גיימרים שאהבו את קונספט האינדי של המשחק, שמאפשר לשחקנים לעצב את הסביבה על ידי ייצור ובנייה של מבנים. מסביב למשחק נוצרה קהילה גדולה שכוללת יוטיוברים המפרסמים טיפים למשחק שזוכים באופן קבוע למיליוני צפיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x