גיימינג

המשחק שגרם לקריסת החנות המקוונת Epic Games

חברת אפיק גיימס הודיעה לקראת סוף השבוע כי תציע את המשחק Grand Theft Auto V להורדה בחינם למשך שבוע - והגיימרים הסתערו על החנות המקוונת

שירות כלכליסט 13:1617.05.20

חנות המשחקים הדיגיטלית Epic Games, הודיעה כי המשחק Grand Theft Auto V (או בקיצור: GTA 5) הפופולרי ישוחרר להורדה בחינם עבור המחשב האישי ב-14 במאי. זמן קצר לאחר שהמשחק עלה לרשת בחינם נרשמה עליה גדולה במספר המשתמשים שגרמה להאטה והודעות שגיאה באתר Epic Store ובאפליקציה.

 

אפיק אמרה בתגובה כי היא מודעת לבעיות ועובדת על תיקונן. על פי הציוץ האחרון של החברה בחשבונה הרשמי בטוויטר, רוב המשתמשים אמורים להצליח להיכנס לחנות המשחקים של אפיק ולאפליקציה.

 

 

 

כיאה למשחק בסדר גודל כמו GTA, מספר גדול של משתמשים מיהרו לחנות המקוונת ולאפליקציה כדי להשיג את המשחק. הדבר גרם לתנועה כבדה בשרתים של אפיק, מה שהוביל להאטות, שגיאות, ולהתרסקות האפליקציה. בזכות הפופולריות של GTA5, ולמרות שהוא כבר בן שבע שנים, נחיל המשתמשים שעדיין רוצים להוריד אותו אינו מפתיע.

 

משחק GTA V , עכשיו בחינם להורדה משחק GTA V , עכשיו בחינם להורדה

 

אפיק גיימס סטור משחררת לעתים משחקים חינמיים להורדה אותם ניתן לשמור לתמיד. הפעם בחרה בלהיט ששוחרר ב-2013 שנחשב לפופלרי גם היום עם הכנסות של 6 מיליארד דולר (!) ליצרנית המשחק Rockstar Games. כיום רוב המשתמשים אמורים להיות מסוגלים להיכנס לחנות ולאפליקציה ולהוריד את המשחק ללא תקלות מיוחדות. המשחק יהיה זמין להורדה בחינם עד יום חמישי ה-21 במאי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x