חדשות טכנולוגיה

גוגל עושה לכם סדר בחלוניות הכרום

גם אתם נוהגים לפתוח כמות אין סופית של חלוניות בדפדפן הכרום? גוגל תאפשר מעתה לקבץ אותן תחת נושא משותף

רפאל קאהאן 14:2314.05.20

גוגל הודיעה אמש (ד') על תכונה חדשה שצפויה להגיע בקרוב לדפדפן כרום שלה, קיבוץ חלוניות לפי צבעים או נושאים. הרעיון הוא לאפשר למי שמחזיק באופן קבוע עשרות חלוניות פתוחות בכל סשן גלישה למצוא את החלונית השימושית לו במהירות ובקלות.

 

 

 

ההודעה על הפיצ'ר החדש מסבירה שמדובר בתכונה שנמצאת בבדיקה כבר חודשים ארוכים. ניתן כבר לנסות אותה אם אתם מורידים את גרסת הבטא של כרום - שימו לב מדובר בגרסה שכוללת תכונות ניסיוניות ולא סופיות כך שהיא עשויה לא להתנהג כצפוי.
הלשוניות החדשות בדפדפן גוגל כרום הלשוניות החדשות בדפדפן גוגל כרום צילום: צילום מסך

 

 

היתרון המרכזי של קיבוץ חלוניות הוא למקד את הגולש ולסייע לו לשמור על סדר. כדי להשתמש בתכונה החדשה, יש להקליק עם הכפתור הימני של העכבר על החלונית הרלוונטית ולבחור בה כחלק מקבוצה כלשהי. ניתן לבחור קוד צבע או אם תרצו לפי כותרת לבחירתכם. על פי מחקר שביצעו בגוגל, רוב הנסיינים העדיפו לקבץ את החלוניות על פי נושאים - כך למשל אתרי מסחר אם אתם מחפשים להשוות בין מחירו של מוצר מסוים ביניהם.

 

אבל ניתן לבחור כאוות נפשכם - חלק מהנסיינים העדיפו להשתמש בהקבצות כדי לייצר לעצמם רשימת עדיפויות למטלות שלהם. למשל קבוצות "דחוף", "מיידי", "מחר" או "בעתיד". אפשר גם להשתמש באמוטיקונים או בכל אמצעי אחר לייחודם. בנוסף ההקבצות נשמרות גם אחרי שאתם סוגרים את הדפדפן בדיוק כמו חלוניות רגילות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x