$
הייטק והון סיכון

חברת LawGeex מגייסת 20 מיליון דולר

החברה עושה שימוש בבינה מלאכותית (AI) לאוטומציה של ניתוח ובדיקת חוזים. סבב הגיוס מביא את סך מימון החברה ל-45 מיליון דולר

הגר רבט 16:0012.05.20

חברת הליגל-טק לוגיקס (LawGeex) מודיעה היום (ג׳) על השלמת סבב C בסך 20 מיליון דולר בהובלת קרן ההון סיכון האמריקאית, קורנר, בשיתוף קרן La Maison והמשקיעים הקיימים של החברה, קרן אלף, קרן לול, והמנכ"ל לשעבר של Thomson Reuters, תום גלוסר. סבב זה מביא את סך המימון של החברה מאז הקמתה ל-45 מיליון דולר והופך אותה לאחת מחברות הבינה המלאכותית המשפטית המבוססות בעולם.

לוגיקס עושה שימוש בבינה מלאכותית (AI) לאוטומציה של ניתוח ובדיקת חוזים. החברה מספקת פתרונות להאצה של עסקאות לצד הגנה חוזית טובה יותר, אשר רלוונטית במיוחד בזמנים של חוסר וודאות עסקית. הפתרון של החברה מותאם היום לעשר קטגוריות הסכמים שונות, לרבות הסכמי מכר ושירותים. הוא מסייע לחברות לסגור עסקאות מהר יותר ולהאיץ הכנסות תוך הבטחת שימור הידע המשפטי המוסדי והמשכיות עסקית-משפטית גם בעת קיצוץ תקציבים. בנוסף הוא מאפשר הטמעה מהירה וללא שינוי ארגוני.

נורי בכור מנכ"ל LawGeex נורי בכור מנכ"ל LawGeex צילום: אורן בראיין

 

נורי בכור, מנכ"ל ומייסד משותף, מסר: "חוזים הם עמוד השדרה של כל עסק. אנו משתמשים בבינה מלאכותית בשביל לשנות מהיסוד את הדרך בה עובדים בעולם המשפטי, ולאפשר לצוותים משפטיים לסגור עסקאות מהר יותר בזמן שהם מתרכזים בעבודה משמעותית יותר".

 

מלוגיקס נמסר כי היא שילשה את הצמיחה שלה בשנה האחרונה. מבין לקוחותיה ניתן למנות למעלה מ-40 חברות Global 2000, הכוללים את HP ו-General Electric, לצד משרדי עורכי דין מובילים כמו White and Case. חברות Fortune 500 רבות, הכוללות 3 מתוך 5 חברות הביטוח המובילות בארה"ב, מסתמכות על לוגיקס כפתרון לאוטומציה של בדיקה וניתוח חוזים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x