$
חדשות טכנולוגיה

אפל תפתח מחדש חנויות בארה"ב בשבוע הבא, אלפבית תפתח את משרדיה ביוני

ענקיות הטכנולוגיה מנסות להסתגל לשגרת הקורונה: פייסבוק תאפשר לעובדים שחפצים בכך לעבוד מהבית עד סוף השנה, אפל תפתח בשבוע הבא חנויות בארבע מדינות בארה"ב, וגוגל תחזור למשרדיה ותאפשר לעד 15% מהעובדים לשהות בהם בכל זמן נתון

שירות כלכליסט 22:3908.05.20

ענקיות הטכנולוגיה האמריקאיות מנסות להסתגל לשגרת קורונה: אחרי פייסבוק שהודיעה אתמול כי תאפשר לעובדיה שחפצים בכך שלא להגיע למשרדי החברה ולעבוד מהבית עד סוף 2020, הודיעה היום אפל כי תפתח כמה מחנויותיה בארה"ב בשבוע הבא.

בכניסה לחנויות אפל שייפתחו ייערכו בדיקות חום, ובכל רגע נתון יוכלו לשהות בכל חנות מספר מוגבל של לקוחות - כך מסרה החברה ל-CNBC.

מנכ"ל אפל טים קוק מנכ"ל אפל טים קוק צילום: רויטרס

 

נציג אפל מסר בהצהרה לתקשורת כי "אנו שמחים להתחיל בפתיחה מחודשת של חנויות בארה"ב בשבוע הבא, החל מכמה חנויות באיידהו, דרום קרוליינה, אלבמה ואלסקה. "הצוות שלנו עוקב ללא הרף אחר נתוני הקורונה וההנחיות הממשלתיות, וברגע שנוכל לפתוח בבטחה את כל החנויות שלנו, נעשה זאת".

 

יצוין, כי לאפל יש רק שש חנויות באותן מדינות, והחברה לא אישרה שהיא תפתח את כולן בשבוע הבא. בסך הכל, לאפל יש 510 חנויות ברחבי העולם ו-271 חנויות בארה"ב.

 

במקביל לאפל מתחילה גם אלפבית, חברת-האם של גוגל, להתרגל למציאות החדשה. במזכר פנימי לעובדי החברה מסר מנכ"ל אלפבית סונדאר פיצ'אי כי בכוונת החברה לפתוח את משרדיה בחודש יוני, כאשר 10% עד 15% מהעובדים יוכלו לשהות במשרד בכל זמן נתון.

x