$
חדשות טכנולוגיה

חינם לתקופת ההסגר: KAPE מציעה לכם שירות לגלישה אנונימית ברשת

החברה, המתמחה בהצפנה של מידע דיגיטלי ופתרונות גלישה אנונימית, מציעה שימוש ברשת וירטואלית פרטית (VPN) המאפשרת גלישה אנונימית מאובטחת המגינה על פרטיות המשתמש

שירות כלכליסט 13:4202.04.20
בעד המלחמה בהתפשטות נגיף הקורונה, נגד הפגיעה בפרטיות: KAPE, ספקית התוכנות לאבטחת סייבר ופרטיות ברשת, תאפשר שימוש במוצרי אבטחת הפרטיות Zenmate שבבעלותה, ללא תשלום למשך תקופת ההסגר בישראל, המוערכת בחודש. שירות ה-VPN Zenmate פותח בגרמניה ומשרת מאות אלפי אנשים ברחבי העולם.

 

 

VPN היא רשת וירטואלית פרטית אשר מאפשרת גלישה אנונימית ומאובטחת מכל מקום בעולם. חיבור ה-VPN יוצר מעין נתיב מוצפן ומוסתר אל עבר רשתות האינטרנט השונות על ידי החלפת כתובת ה-IP של הגולש לכתובת אחרת. בדרך זו, ה VPN-שומר על האנונימיות והפרטיות בגלישה ומונע אפשרות להתחקות אחר הפעילות של הגולש ברשת. השירות משמעותי במיוחד כאשר גולשים מרשת ה-WIFI, שכן הוא מונע אפשרות חדירה למכשיר על ידי גורמים זדוניים.

כידוע, במסגרת המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה, המדינה החלה להשתמש באיכון טלפונים סלולריים של חולי קורונה, חולים פוטנציאליים וכן אנשים שנשלחו לבידוד. השימוש ב-VPN לא מונע את האיכון הסלולרי ולכן אינו פוגע במאבק המדינה בהתפשטות הנגיף, אך הוא מונע יכולת של ניצול לרעה וחדירה לפרטי הגלישה עצמה.

 

שלו כתב. סמנכ"ל Kape שלו כתב. סמנכ"ל Kape צילום: Kape

 

 

יתרון נוסף בשימוש ב-VPN הוא מניעה מגופים גדולים לעקוב אחרי ה-IP של המשתמש ועל העדפותיו הצרכניות ועל ידי כך לטרגט אותו בפרסומות והצעות שונות. עוד יתרון שמציע השימוש ב-VPN הוא יכולת גלישה והתחברות לשירותים שלא מוצעים בטריטוריה שממנה מתבצעת הגלישה. למשל, התחברות לשירות Disney+, נטפליקס בארה"ב או שירותי סטרימינג אחרים שאינם מוצעים בישראל.

 

שלו כתב, סמנכ"ל Kape: "המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה חשוב לכולנו. עם זאת, אנחנו מברכים על שיח הפרטיות הדיגיטלית שמתעורר סוף סוף בישראל. בשבועות האחרונים אנו רואים עלייה בשימוש במוצרי הפרטיות שלנו באירופה ובארה"ב, לאור הגידול בעבודה מהבית והגידול בשימוש ברשת לכמעט כל אספקט בחיים, כולל קניות, למידה ועוד. למי שחשובה לו הפרטיות הדיגיטלית שלו מומלץ להתנסות במוצרי פרטיות. בתקופה הזו של ההסגר, אנשים יוכלו לשמור על הפרטיות שלהם ברשת".

 

חיבור אלחוטי ל-VPN חיבור אלחוטי ל-VPN צילום: שאטרסטוק

 

KAPE ממתמחה בהצפנה של מידע דיגיטלי ופתרונות לגלישה אנונימית. החברה נחשבת למובילה בתחומה בארה"ב עם למעלה מ 2.3 מליון משתמשים משלמים בעולם. כמחציתם בצפון אמריקה. החברה פעילה ב-160 מדינות ומעסיקה כ-350 עובדים. מרכז הפיתוח שלה בישראל ממוקם במגדל עזריאלי שרונה שבתל אביב. החברה נסחרת בבורסת לונדון, והיא בשליטת איש העסקים טדי שגיא. ל- Kape יש שלושה קווי מוצר; הראשון, פתרונות לפרטיות ברשת (בעיקר אלו של CyberGhost ו- ZenMate ו- PIA) השני, אופטימיזציה של ביצועי מערכות הפעלה, והשלישי – הגנה מפני תוכנות זדוניות (בעיקר הפתרונות של Intego).

 

להורדת ה-VPN של ZENMATE לחצו כאן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x