$
חדשות טכנולוגיה

בצל הקורונה: ברינגג משיקה תוכנה לניהול משלוחים לעסקים קטנים

החברה הקדימה את השקת השירות שלה בשל משבר הקורונה במטרה לסייע לעסקי מזון שלא ביצעו משלוחים בעבר להיכנס לתחום במהרה

מאיר אורבך 10:5030.03.20

משבר הקורונה גרם לכל הפעילות הכלכלית לשנות את עורה. אחת התעשיות שקיבלה תשומת לב בחודשיים האחרונים היא תעשיית המשלוחים. בתי עסק רבים מהתחום, שמעולם לא השתמשו בשירותי משלוחי מזון, נאלצו להתאגן במהירות רבה על שליחים. אחת החברות הישראליות הבולטות בשוק זה היא חברת בריגג (Bringg).

 

החברה שפועלת מספר שנים בתחום של מערכות לוגיסטיקה ומשלוחים לחברות הרימה את הכפפה והחלה להציע לכל העסקים הקטנים בתחום המזון תוכנה ללא תשלום אשר תנהל להם את כל מערך השליחויות. החברה, שבין לקוחותיה מונה את מקדונלדס ורשת המזון Panera, תציע לעסקים להטמיע שירות משלוחים אונליין בלחיצת כפתור, לטפל בכמות הזמנות גדולה מהרגיל ועוד.

משלוח מזון משלוח מזון צילום: שאטרסטוק

 

מהחברה מציינים שהשקת המוצר תוכננה להמשך השנה אך בשל משבר הקורונה נוצר ביקוש גדול לשירותי משלוחים ברחבי העולם והחברה החליטה להשיק את המוצר מוקדם מהצפוי ואף להעניק אותו בחינם לעסקים קטנים בישראל ובארה"ב.

 

"העולם חווה משבר, ואנו רואים עסקים מכל תחום ומגזר מחפשים פתרון על מנת להתאים את עצמם למציאות העולמית החדשה", לדבריו של גיא בלוך, מנכ"ל Bringg. "כאשר צפינו עליה דרסטית בביקוש למשלוחים ברחבי העולם, הרגשנו חובה מוסרית להאיץ ולשחרר את הפתרון לשוק, על מנת לספק לעסקים כלי פשוט וחינמי שיאפשר להם להתחיל, לפתח ולנהל מערך משלוחים אונליין".

 

מנכ"ל ברינג גיא בלוך מנכ"ל ברינג גיא בלוך צילום: אוראל כהן

 

"אינדיבידואל או עסק אינם יכולים להתמודד לבדם עם משבר וירוס הקורונה, אך אם נעבוד ביחד, כקהילה, אנו יכולים להשפיע ולפתור את הבעיה שכולנו חווים כרגע", אומר בלוך. "עכשיו יותר מתמיד, עסקים ואינדיבידואלים צריכים להתמקד בסולדיריות הדדית, כדי להצליח ולהתגבר על הקשיים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x