$
חדשות טכנולוגיה

התוסף שיאפשר לכם לצפות יחד בנטפליקס למרות הבידוד בעידן הקורונה

חווית הצפייה המשותפת בסרטים וסדרות לא חייבת להיקטע בימי הבידוד: תוסף הדפדפן Netflix Party יאפשר לכם לצפות יחד בתכנים גם אם אינכם נמצאים באותו מיקום פיזי

רפאל קאהאן 17:2824.03.20
אם אתם מהסוג שמעדיפים לצפות בסרטים וסדרות בנטפליקס בחברותא, תוסף Netflix Party שהושק לאחרונה יתאים לכם בול. בימים אלו של קורונה ובידוד חברתי, התוסף מאפשר לכם לסנכרן את הצפייה בכל תוכן של נטפליקס עם חברים שהתקינו את התוסף במקביל.

 

היתרון שלו הוא בכך שהוא מאפשר לכם לבצע את כל הפעולות הבסיסיות, ניגון, עצירה, להריץ קימה או אחורה, ועדיין להישאר בסנכרון עם החברים. מעבר לכך, הוא כולל צ'ט פנימי שמופיע לצד החלון שבו אתם יכולים לשוחח ביניכם על הסרט, לשתף ספוילרים או לרדת על התסרוקת של הכוכב.

 

נטפליקס נטפליקס צילום: שאטרסטוק

 

 

עם זאת ישנם כמה סייגים. ראשית, המפתחים לא מוכרים וצריך עדיין לשים לב לכך. זאת ועוד, מכיוון שמדובר בתוסף דפדפן הוא יפעל רק עם כרום או דפדפנים שתומכים בתוספים שלו כגון Brave. כך שתשכחו מלהפעיל אותו על הסמארטפון, הסטרימר או הקונסולה. לבסוף, הוא דורש שלכולם יהיה חשבון נטפליקס פעיל (בתקופת ניסיון חינמית או בתשלום). זה לא מאפשר לכם לשדר סרטים לחברים שאין להם מנוי. סייג נוסף הוא שאין מדובר בתוסף רשמי של נטפליקס, כך שאתם תלויים ברצון הטוב של החברה כדי להשתמש בו.

 

השימוש בו יחסית פשוט אבל דורש כמה צעדים. הורידו את התוסף דרך חנות כרום, לאחר שהתוסף הותקן אמור להופיע לכם אייקון NP באפור בשורת הכלים של הדפדפן.

 

פיתחו חלונית חדשה והפעילו את נטפליקס -> ביחרו סרט או סדרה לצפות בה -> האייקון NP אמור להופיע לכם כעת באדום. הקליקו עליו וליחצו Start the party -> כעת אתם המארחים של מסיבת הצפייה. אתם יכולים לבחור לנהל את הצפייה ולשלוט בעצירה, בניגון או בהרצה קידמה ואחורה או לאפשר לכל אחד לתפוס פיקוד, נגיד כדי שמי שירצה יוכל לעשות הפסקת שירותים למשל.
ממשק נטפליקס ממשק נטפליקס צילום: בלומברג

 

כדי להזמין את החברים העתיקו את הקישור שמופיע לכם בחלון החדש שנפתח לאחר שיצרתם את המסיבה ושילחו אותו לכל מי שתרצו לארח. אפשר לשלוח בצ'ט או במייל. הכל כשר. רק לא בסמארטפון, אלא אם כן אפליקציית הצ'ט שלכם מוקרנת למחשב. חלונית הצ'ט של התוסף תאפשר לכם לראות מי מצטרף. צפייה משותפת נעימה!

בטל שלח
    לכל התגובות
    x