$
חדשות טכנולוגיה

טאבולה לא תפיץ מודעות על מסכות לקורונה

החברה סבורה שהמודעות העוסקות במסכות הפנים לקורונה מובילות למחסור במקומות שיש בהן צורך, יוצרות פאניקה ועליית מחירים

מאיר אורבך 14:0318.03.20

"טאבולה לא תאפשר הפצת מודעות מטעות. רק מיום חמישי האחרון דחינו 445 בקשות למודעות הקשורות במסכות וקמפיינים מטעים בהקשר של מגיפת הקורונה", כתב אדם סינגולדה, מנכ"ל ומייסד חברת גילוי התוכן, טאבולה בפוסט שהעלה באתר החברה. בשבועות האחרונים הפצנו אלפי מאמרים הקשורים לנושא הקורונה", אומר סינגודלה. המאמרים לדבריו הגיעו רק ממו"לים מאושרים ומוכרים אשר הפיצו אינפורמציה בעלת ערך לציבור.

 

סינגולדה, שעובד מביתו כמו כל עובדי חברת טאבולה, מדגיש את מחוייבותה של החברה להפצת תוכן של מו"לים מוכרים בעלי שם וכל מידע הקשור לקורונה, שיהיה רק של רשויות מוסמכות לכך. "אסרנו באופן מפורש מודעות העוסקות במסכות הפנים לקורונה כי הבנו שהן גורמות למחסור במקומות שיש בהן צורך, יוצרות פאניקה, מנפחות מחירים ומשמשות מלכודת להסרתה של מודעות אחרות", אומר סינגולדה.

אדם סינגולדה. טאבולה אדם סינגולדה. טאבולה צילום: מארק ואן הולדן

 

"לא נפיץ מודעות שתהיה להן יומרה לרפא, לטפל או לסייע במחלה. לא נאפשר הפצה למודעות שיוצרות תחושה של דחיפות מלאי העומד להסתיים, וכמו כן לא נאפשר שימוש במילה קורונה כדי לקדם נושא מבלי שיהיה תוכן שקשור לכך", הוסיף, "אנחנו נאפשר מודעות הקשורות בקורונה רק מרשויות מוסמכות דוגמת ארגוני בריאות מקומיים וגלובליים, עיריות, משרד הבריאות, בתי חולים ומרכזים רפואיים ".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x