$
חדשות טכנולוגיה

יש לכם גלקסי S8 או נוט 8? תשכחו מעדכון לאנדרואיד 10

סמסונג ביטלה את עדכון האנדרואיד 10 למכשירי הדגל שלה מלפני שנתיים וחצי. תמשיך לספק להם עדכוני אבטחה בלבד

רפאל קאהאן 12:3027.02.20

סמסונג ביטלה את עדכון האנדרואיד 10 למכשירי הדגל שלה מלפני שנתיים וחצי - סדרת הגלקסי S8 והנוט 8. החברה הבטיחה בעבר את העדכון דרך נציגיה, אך על פי דיווח של אתר Sammobile אמש (ד'), מכשירי הסדרה הוסרו מרשימת המכשירים שצפויים לקבל את העדכון לגרסת האנדרואיד האחרונה כבר לפני כמה חודשים, כך על פי דברי נציגי החברה במהלך אירוע ההשקה של מכשירי הגלקסי S20.

מעבר לעדכון מערכת ההפעלה, החברה גם לא תעדכן את ממשק One UI לגרסה 2.0. מאכזב לגלות שבסמסונג לא חושבים שמכשיר בן פחות משלוש שנים ראוי לקבל עדכון למערכת ההפעלה. וזאת למרות שלא מדובר כאן בבעיה טכנית או במגבלה של המפרט, בעיקר כשברשימה מופיעים מכשירי ביניים מסדרות A ואף מכשירים מוזלים מסדרות J ו-M.
סמסונג s8 סמסונג s8

 

עם זאת, החברה תמשיך לספק עדכוני אבטחה למכשירים. על פי מדיניות עדכוני המכשירים של סמסונג, החברה מתחייבת רק לשני עדכונים משמעותיים למכשיריה, ומכשירים אלה עודכנו לאנדרואיד 8 אוראו ולאחר מכן לאנדרואיד פאי (9). כנראה שזו הדרך של סמסונג לרמוז לציבור הלקוחות שמבחינתה מכשיריה טובים לשימוש של עד שלוש שנים ותו לא. כך שאם תרצו מכשירים שלהם אורך חיים גדול יותר - אולי המכשירים של סמסונג אינם בשבילכם.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x