$
חדשות טכנולוגיה

חניכי יוניסטרים מציגים: מערכת חכמה המתריעה בפני סכנות בכביש

בני נוער המשתתפים ביוניסטרים, ארגון לעידוד יזמות בפריפריה, הציגו את המיזמים שלהם לוועדות השקעה של אנשי עסקים; מערכת נוספת שהוצגה: פלטפורמה שעשויה להחליף את המורים הפרטיים

שירות כלכליסט 14:5123.02.20

עמותת יוניסטרים, הפועלת בשותפות עם הפדרציה היהודית של לוס אנג'לס, במטרה לייצר מוביליות כלכלית חברתית בפריפריה, באמצעות הכשרת בני נוער וצעירים ליזמות עסקית וחברתית, בראשות היו"ר רוני צארום והמנכ"ל אסף וייס, קיימה במהלך השבוע האחרון שתי ועדות השקעה של חניכי השנה השלישית בתכנית העמותה. ועדה ראשונה נערכה במשרדי ICON בראשות המייסדת והמנכ״לית יסמין לוקץ׳, הוועדה שנייה התקיימה במשרדי חברת AppsFlyer הישראלית.

במהלך וועדות ההשקעה, הציגו בני הנוער סטארטאפים חדשניים פרי פיתוחם בפני אנשי עסקים בכירים בישראל, והעניקו להם חומר למחשבה בנוגע להשקעה כספית פוטנציאלית אשר תשמש כהון התחלתי לפיתוח המיזמים.

 

בין המיזמים שהוצגו בוועדות ההשקעה הוא מיזם KeepGoing, של חניכי מרכז היזמות בעכו. מערכת חכמה המנתחת בזמן אמת את מצב הכביש ומתריעה להולכי רגל על הימצאות סכנות בכביש בעזרת חיווי קולי. קורל אמר, המשמשת כמנכ"לית של המיזם וניקול סלימאן, המשמשת כסמנכ"לית השיווק סיפרו בהתרגשות על המיזם: "מנכ"ל אור ירוק ארז קיטה היה אצלנו במרכז היזמות בעכו, הצגנו לו את הפרויקט והוא מאוד התלהב. כך נוצר החיבור ושיתוף הפעולה, במסגרתו אנו מקבלים מאור ירוק מידע שחשוב לנו על מעברי חצייה ודאטה בו נוכל להשתמש בעתיד".

 

אסף וייס מנכ"ל יוניסטרים' גיא פרג יו"ר אספן גרופ ודורון אברבוך מנכ"ל סוויס אסף וייס מנכ"ל יוניסטרים' גיא פרג יו"ר אספן גרופ ודורון אברבוך מנכ"ל סוויס

 

עוד הציגו חניכות מרכז היזמות של יוניסטרים בג'וליס את המיזם LETO. פלטפורמה ייעודית המאפשרת תקשורת בין תלמידים ברחבי הארץ לטובת שיתוף ולמידה עבור אלו שחווים קשיים. בין היתר השירות כולל פתירת תרגילים, יצירת שיעור פרטי ועוד. חברות הקבוצה הצעירות, רוז אבו חמדה ולמאר אבו נג'ם, אשר הציגו את המיזם בהתלהבות וסחפו אחריהן את המשקיעים, שיתפו כי "לאתר יש כמה פלטפורמות אשר נועדו לעזור לתלמידים אשר רוצים עזרה בשיעורי בית. פורום, בו הם יכולים לעזור אחד לשני ושיעורים ווירטואליים המשודרים און ליין דרך הפלטפורמה".

קורל אמר וניקול סלימאן חניכות במרכז היזמות של יוניסטרים בעכו קורל אמר וניקול סלימאן חניכות במרכז היזמות של יוניסטרים בעכו

 

עודד טל, המלווה העסקי של הקבוצה ומנכ"ל קרן קלארידג' סיפר: "אני נמצא עם הקבוצה המדהימה הזאת כבר שנתיים, מרגש לראות את ההתפתחות של החניכים ועבודת הצוות שלהם. אין הרבה ארגונים בישראל שמשפיעים ככה על כל-כך הרבה ילדים. התוצאה הסופית של המיזם פחות חשובה, מה שחשוב זו הדרך והלמידה. מדהים לראות את החניכים מתפתחים ומעשירים את עצמם, זאת חוויה עצומה בשבילי".

 

אסף וייס מנכ״ל עמותת יוניסטרים: "ועדות ההשקעה הן הזדמנות ייחודית לחניכים שלנו לקבל פידבקים אמיתיים מאנשי עסקים בכירים מאוד במשק הישראלי. החניכים עבדו קשה מאוד והכינו פרזנטציות באנגלית עסקית, שלא מביישת אף איש עסקים. אני רוצה להודות לכל הבכירים שפינו 4 שעות באמצע יום עבודה כדי לבוא ולראות את החניכים שלנו מציגים את המיזמים המיוחדים שלהם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x