$
גיימינג

שירות הגיימינג Stadia מתרחב למכשירי אנדרואיד נוספים

אחרי מכשירי הבית של גוגל, שירות הגיימינג סטדיה, מגיע לסמסונג גלקסי, רייזר ואסוס. טרם הוכרז מועד הגעת השירות לישראל

איתמר זיגלמן 11:1319.02.20

גוגל הכריזה היום (ד') כי שירות הגיימינג סטדיה (Stadia) יהיה זמין החל ממחר, ה-20 בפברואר, גם במכשירי אנדרואיד נוספים, ביניהם סמסונג, אסוס ורייזר. עד היום סטדיה עבדה רק על מספר טלפוני פיקסל של גוגל.

 

המשמעות היא ששירות הגיימינג של גוגל יהיה זמין מעתה ב-26 מכשירי אנדרואיד (Android) שונים. בעלי מכשירים עם מערכת ה-iOS של אפל יאלצו להמשיך להמתין להגעתו.

גוגל Stadia גוגל Stadia צילום: צילום מסך שידור חי של גוגל

 

 

רשימת המכשירים כוללת מלבד מכשירי הגלקסי S20 שיגיעו לחנויות ב-6 במרץ, גם את סדרת סמסונג גלקסי S8, S9, S10 כולל סדרות ה-Note השונות וכן הדגמים החדשים של רייזר ואסוס.

 

גוגל Stadia הוא שירות גיימינג חדשני שהשיקה החברה בנובמבר האחרון, המבוסס סטרימינג, ואינו דורש קונסולה יקרה או רכיבי גיימינג מתקדמים על מנת לשחק משחקי טריפל איי (AAA) חדשניים. בכך הופך Stadia לשירות הגיימינג מהזולים בשוק.

 

לאחר השקת השירות בנובמבר זכתה גוגל לביקורות צוננות יחסית מקהילת הגיימירים והיוטיוברים ברחבי העולם. רובן בעקבות בעיית ה-Latancy ממנה סבלה בתחילת דרכה. בגוגל טוענים שהנושא רק ילך וישתפר עם הזמן. בינואר הבטיחה החברה להוסיף יותר מ-120 משחקים לשירות מיחשוב הענן במהלך 2020, כך שעוד תוכן אמור לעלות לסטדיה בהמשך השנה.

 

 

השקת גוגל Stadia השקת גוגל Stadia צילום : צילום מסך

 

לעת עתה, השירות זמין ב-14 מדינות, כולל ארה"ב, קנדה, אנגליה, צרפת, פינדלנד, איטליה, הולנד, ספרד, שוודיה, גרמניה, אירלנד, דנמרק ועוד. ישראל לא נכללת בינתיים ברשימה וטרם נודע תאריך ההגעה הרשמי של השירות לארץ הקודש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x