$
הייטק והון סיכון

ענקית האחסון סיגייט פותחת מרכז חדשנות בתל אביב

החברה השקיעה כ-90 מיליון דולר בחברות ישראליות עד כה ובכוונתה ליצור שיתופי פעולה נוספים; במרכז החדש תספק לחברות שירותים שונים החל משלבי הניסוי הראשוניים של המוצרים שלהן ועד לסיוע מקצועי של מומחים בתחום הדאטה

מאיר אורבך 10:4413.02.20

ענקית מוצרי האחסון סיגייט השיקה היום (ה') בכנס ourcrowd שהתקיים בירושלים, מרכז חדשנות בישראל בשם Lyve Labs. בכוונתה של החברה ליצור שיתופי פעולה עם חברות הייטק ישראליות.

 

  

במרכז החדש סיגייט תספק ליזמים הישראלים ייעוץ מקצועי של מומחים בתחום הדאטה, סיוע בפתרון אתגרים טכנולוגיים ועסקיים, שירותי תכנון והסמכה, הדרכה בפיתוח עסקי, ייעול תהליכי ניהול נתונים ואף גישה לציוד מתקדם, תשתיות ומערכות בדיקה.

 

מרכז החדשנות החדש של סיגייט בתל אביב מרכז החדשנות החדש של סיגייט בתל אביב צילום: יח"צ

 

סיגייט פעילה בישראל כבר יותר מעשור, ולאורך השנים השקיעה כ-90 מיליון דולר בחברות ישראליות והובילה כמה סבבי גיוס. בין ההשקעות של החברה בישראל ניתן לציין את רדוקסיו, Weka.IO ,DensBits Technologies ואחרות.

 

ד"ר דייב מוזלי, מנכ"ל סיגייט, אמר: "ההחלטה להקים את מרכז החדשנות Lyve Labs נובעת מההבנה שחדשנות לא יכולה להיות להיווצר בבידוד, אלה כתוצאה של שיתופי פעולה. מובילי החדשנות ב-Lyve Labs מחויבים לשיתוף הפעולה עם היזמים והמפתחים האחרים. בתמורה, אנו מציעים את 40 שנות הניסיון שלנו במחקר ובפיתוח, לתמיכה בחדשנות שעושה שימוש בדאטה, לטובת האנושות".

 

ארז באום מנהל המרכז בישראל ארז באום מנהל המרכז בישראל צילום: יח"צ

 

ארז באום, מנהל מרכז החדשות סיגייט Lyve Labs בישראל, הוסיף: "אנו רוצים לעזור לחברות ישראליות ובמקביל ללמוד מהן. מרכז החדשנות Lyve Labs הוא פלטפורמת למידה דו כיוונית וגם מרכז ליצירה משותפת. המטרה שלנו היא ללמוד מאתגרי הדאטה של השותפים שלנו ויחד איתם לפתח פתרונות כדי לעזור להם להיות תחרותיים יותר בעידן כלכלת המידע".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x