$
חדשות טכנולוגיה

נגיף הקורונה

גם אינטל ביטלה את השתתפותה בתערוכת המובייל בברצלונה

בין החברות האחרות שביטלו את השתתפותן: אמדוקס, סוני, LG, אמזון, אריקסון ו-Nvdia. גם חברת אפספלייר ביטלה את השתתפותה בתערוכה. האירוע מושך כ-100 אלף מבקרים מדי שנה

מאיר אורבך ושירות כלכליסט 14:4811.02.20
אינטל היא חברת הטכנולוגיה האחרונה נכון לעכשיו שביטלה את השתתפותה בתערוכת המובייל הבינלאומית בברצלונה MWC, בעקבות חששות מנגיף הקורונה. הוועידה אמורה להתקיים ב-27-24 בפברואר.

 

 

 

"הבטיחות והשלמות של עובדינו ושל שותפינו נמצאות בראש סדרי העדיפויות שלנו, משכנו את השתתפותנו מהתערוכה השנה כאמצעי של זהירות. אנחנו מודים מאוד ל-GSMA (החברה המפיקה את הכנס) על התחשבותם ומצפים להשתתף ולתמוך באירועים של כנסי המובייל העתידיים", מסר דובר אינטל.

 

בין החברות האחרות שביטלו את השתתפותן נמצאות גם אמדוקס, סוני, אמזון, LG הדרום קוריאנית, אריקסון השבדית, ויצרנית השבבים האמריקאית Nvidia. האירוע מושך בשנה רגילה קרוב ל-100 אלף מבקרים לברצלונה.

 

אינטל עדיין צפויה להכריז על מוצרים חדשים במהלך האירוע, אך אנשיה לא יפעילו דוכנים או ישתתפו באופן פעיל באירוע. יותר מ-42 אלף בני אדם נדבקו עד עתה בווירוס הקורונה, ומספר המתים במרכז סין עבר את ה-1,000.

 

גם חברת אפספלייר (AppsFlyer) הישראלית ביטלה את השתתפותה בתערוכה. בינואר האחרון גייסה החברה 210 מיליון דולר במסגרת סבב גיוס רביעי בהובלת קרן ההשקעות האמריקאית General Atlantic. החברה מעסיקה 850 עובדים והיא מספקת טכנולוגיות שיווק לחברות בעולם המובייל.

 

 

עובדי אפספלייר עובדי אפספלייר

 

 

החברות הסיניות, וואווי ו-ZTE, הודיעו כי ישתתפו באירוע והורו לצוותם הממוקם בסין לשהות בבידוד לפני האירוע על מנת להבטיח שלא ידבקו בווירוס. במקביל גייסו החברות צוות אירופאי שיחליף את מי שנבצר ממנו להגיע מסין.

 

קרוב ל-25 ירידי מסחר וועידות תעשייה בסין וברחבי העולם נדחו או נפגעו בעקבות הגבלות נסיעה שנולדו כתוצאה מהחשש מהתפשטות הנגיף, משבשים עסקאות במיליארדי דולרים.

 

x