$
תקשורת

נחשף בכלכליסט

מנכ"לית HOT בהתייחסות ראשונה להצעה לרכוש את פרטנר: "מהלך הכרחי"

טל גרנות גולדשטיין פנתה לעובדים וציינה את חשיבות המהלך, במסגרתו מציעה החברה לרכוש את פרטנר ב-3 מיליארד שקל, אם כי "אין ודאות אם ומתי יתממש"

אביאור אבו 13:3431.01.20
מנכ״לית HOT, טל גרנות גולדשטיין, שלחה מכתב לעובדי החברה והתייחסה למיזוג אפשרי עם פרטנר. לדבריה, "מהלך של מיזוג הינו הכרחי. עסקה מסוג זה מחייבת אישורים רבים". השבוע חשף כלכליסט כי HOT הגישה הצעה לרכישת פרטנר תמורת יותר מ-3 מיליארד שקל. התבטאות דומה הופיעה בפנייה של מנכ״ל פרטנר, איציק בנבנישתי, לעובדי החברה.

 

 

 

עוד כותבת גרנות גולדשטיין כי "במהלך השנה האחרונה עמדנו על חשיבות מהלך של מיזוג או רכישה בשוק התקשורת. מהלך של מיזוג הינו מהלך הכרחי ומחויב המציאות בשוק התקשורת בעת הזו, וככל שיתממש, טומן בחובו יתרונות עצומים לשוק התקשורת, לכם העובדים ולציבור כולו".

 

 

 

לדבריה, "במהלך השנים האחרונות אנחנו עדים להידרדרות משמעותית במצבן של החברות בשוק ובחוסן שלהן. אלו באים לידי ביטוי במצב הכלכלי של החברות, בפרמטרים התפעוליים, בתוכניות התייעלות ופיטורי עובדים ובעזיבה של בעלי שליטה. המגמות בשוק ברורות ומובהקות ובמקביל עומדים בפני שוק התקשורת אתגרים עצומים ברמה הטכנולוגית, הדורשים השקעות משמעותיות ביותר וארוכות טווח".

 

גרנות גולדשטיין מציינת כי "תשתיות התקשורת, הן התשתיות הנייחות והן תשתיות הסלולר, מהוות תשתית חיונית לפעילותה ולצמיחתה של המדינה, תשתיות התקשורת הן המסד והבסיס לפעילויות ליבה של המדינה כדוגמת רפואה, תחבורה, חינוך ועוד. אתגר נוסף הוא המשך קיומו של שוק התוכן והיצירה הישראלית, שהינו עתיר השקעות אף הוא. באמצעות מיזוג יובטח עתיד השוק, תיווצר אפשרות להשקעה בטכנולוגיות מתקדמות, בחדשנות ובשינוי אשר יבטיח מקומות תעסוקה ויתרום לחיזוק הכלכלה הישראלית״.

 

"HOT היא קבוצת תקשורת יציבה וחזקה. הנתונים הכספיים שלנו בשנה האחרונה מעידים על נאמנות הלקוחות ועל הרחבת הגיוסים שלנו. אולם בו בעת, מחובתנו לדאוג להמשך השקעה בתשתיות מתקדמות, אנו רוצים לראות את החברה ממשיכה להביא חדשנות לישראל, משקיעה בטכנולוגיות מתקדמות וממשיכה להיטיב עם הצרכן הישראלי. מדובר בתהליך אשר אין כל ודאות אם ומתי יתממש, עסקה מסוג זה מחייבת אישורים רבים. עובדי קבוצת HOT - כמו שאני תמיד אומרת לכם, אתם הנכס היקר ביותר שלנו, אתם מנוף הצמיחה של החברה. אנו נמשיך לפעול אל מול ועד העובדים בשיח ישיר ובשקיפות בכל צעד ובכל שלב".

 

אלטיס, החברה האם של HOT, אישרה ביום רביעי בדיווח לבורסה כי הגישה הצעת רכישה לפרטנר. החברה לא פירטה את תוכן ההצעה, אך כלכליסט חשף באותו בוקר כי היא עומדת על יותר מ-3 מיליארד שקל. בעלי אלטיס, פטריק דרהי, ניצל את ההזדמנות שפרטנר נמצאת ללא גרעין שליטה, לאחר שחיים סבן מכר להאצ'יסון את מניות השליטה, והן נמצאות עתה בידי כונס נכסים. דירקטוריון פרטנר נדרש עתה לבחון את ההצעה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x