$
חדשות טכנולוגיה

חברת טריפאקשנס מקימה פעילות בישראל

החברה, שפיתחה מערכת מבוססת בינה מלאכותית לתכנון והזמנת נסיעות עסקיות, פתחה בארץ משרדים שיתמקדו במכירות. בראש המשרד בת"א תעמוד דינה סאקס דיסנצ'יק, ששימשה כמנהלת מכירות באימפרבה

מאיר אורבך 07:5426.01.20

חברת התיירות העסקית טריפאקשנס (TripActions) האמריקאית פתחה משרדים בישראל שיתמקדו בפעילות של שיווק ומכירות. ל"כלכליסט" נודע כי בראש המשרד בתל אביב תעמוד דינה סאקס דיסנצ'יק, ששימשה כמנהלת מכירות בחברות אימפרבה וסופרדריבטיבס.

 

 

טריפאקשנס הוקמה ב־2015 על ידי שני יזמים ישראלים – אריאל כהן המנכ"ל ואילן טוויג סמנכ"ל הטכנולוגיות. היא מציעה מערכת מבוססת בינה מלאכותית (AI) לתכנון והזמנת נסיעות עסקיות, וגוזרת תשלום על העסקה משני צדדיה: גם מהחברות שהזמינו את הנסיעה העסקית וגם מספקי השירותים השונים. 

מייסדי טריפאקשנס אילן טוויג ואריאל כהן מייסדי טריפאקשנס אילן טוויג ואריאל כהן צילום: יחצ

 

לדברי המנכ"ל כהן, "חיכינו לפתיחה רשמית של הפעילות בישראל עד שהשלמנו בצורה מלאה את ההסכם שלנו עם חברת אל על. יש לנו הסכם איתם לכל הטסים מארצות הברית לישראל, שנותן ללקוחותינו גישה נוחה למערכות שלהם וגם מחירים טובים יותר. היה לנו חשוב ליצור את אותם תנאים גם ללקוחותינו שמזמינים דרך אל על מישראל לעולם. כעת לאחר שההסכם הושלם התחלנו כאן פעילות שיווקית מול לקוחות מקומיים".

 

במקביל הודיעה החברה על גיוס משמעותי מענקית התעופה הגרמנית לופטהנזה. ההשקעה, ששני הצדדים סירבו למסור את היקפה, היא חלק מהסכם כולל בין שתי החברות. ביוני האחרון גייסה החברה 250 מיליון דולר לפי שווי של 4 מיליארד דולר. את הסבב הובילה הקרן הנחשבת אנדריסן הורוביץ, והשתתפו בו הקרנות לייטספיד, זאב ונצ'רס של אורן זאב ו־Group 11 של דובי פרנסס. בסך הכל גייסה טריפאקשנס 480 מיליון דולר מאז הקמתה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x