$
חדשות טכנולוגיה

פרסום ראשון

גם השנה: אינטל ישראל תשלם לעובדיה בונוס של שלוש משכורות

מדובר בשנה השישית ברציפות שבה משלמת החברה בונוס לעובדיה. החברה, שרכשה בדצמבר את הבאנה לאבס תמורת 2 מיליארד דולר, פרסמה שלשום את דוחותיה לרבעון הרביעי, לפיהם ניפצה את התחזיות. המניה עלתה אמש ב-8.1% במסחר בניו יורק

הגר רבט 10:4325.01.20

כמו בשנים קודמות, גם השנה אינטל ישראל צפויה לחלק לעובדיה בונוס בגובה של כשלוש משכורות, כך נודע לכלכליסט. זו השנה השישית שאינטל ישראל מחלקת בונוס לעובדי החברה.

 

 

 

 

 

 

מה דעתך על מניית INTEL CORPORATION:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

ביום חמישי פרסמה אינטל את דו"חותיה לרבעון הרביעי, מהם עולה שהכנסותיה עמדו על 20.2 מיליארד דולר לעומת צפי ל-19.2 מיליארד דולר ונתון של 18.7 מיליארד ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי עמד על 6.9 מיליארד דולר לעומת 5.2 מיליארד דולר אשתקד. אמש עלתה המניה ב-8.1% במסחר בניו יורק.

 

בדצמבר האחרון הודיעה אינטל על רכישת חברת השבבים הישראלית הבאנה לאבס של היזם הסדרתי אביגדור וילנץ בעסקה של 2 מיליארד דולר. הבאנה, שנוסדה ב-2016 גייסה 120 דולר דולר (בין השאר מזרוע ההשקעות של אינטל)

 

הבאנה לאבס היא מפתחת מעבד לאימון בינה מלאכותית שמתחרה בחברה המובילה בתחום אנבידיה. הרכישה תשמש את החברה האמריקאית לחיזוק קו מוצרי הבינה המלאכותית שלה ולהאצת מאמציה בתחום.

 

מאינטל ישראל נמסר שבונוסים ניתנים לרוב עובדי החברה והם משקפים את הצלחת החברה ורווחיות.

 

אינטל מעסיקה כ-12 אלף עובדים בישראל - בחיפה, ירושלים, קריית גת ומקומות נוספים.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x