שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

Ubeya גייסה 3.5 מיליון דולר כדי להרחיב את פלטפורמת ניהול העובדים שלה

החברה פיתחה פלטפורמה שמותאמת לניהול עובדים זמניים, עונתיים או ארעיים במודל העסקי של חברות קייטרינג, כ''א או אובר למשל; הגיוס הנוכחי בוצע במסגרת הסבב הראשון שלה בהובלת קרן ICV

מאיר אורבך 16:0023.01.20
חברת Ubeya, מפתחת פלטפורמת SaaS לצורכי ניהול עובדים זמניים (Gig Economy - כלכלת החלטורה), הודיעה היום (ה') על גיוס 3.5 מיליון דולר במסגרת סבב גיוס ראשון. סך הגיוסים הכולל של החברה בתום הסבב הנוכחי עומד על 5 מיליון דולר. קרן ICV הובילה את הגיוס, אליה הצטרפה חברת טכנולוגיית ה-HR האמריקאית Cornerstone OnDemand וקרן מאגמה שהובילה את סבב הגיוס הקודם של החברה.

 

החברה, שהוקמה בשנת 2017 על ידי היזמים עומרי דקלו (CEO) ויובל וינבוים (CTO), מציעה את הפלטפורמה ללקוחות אשר מעסיקים עובדים זמניים באופן תדיר כגון אצטדיונים, חברות כח אדם, חברות קייטרינג, קידום מכירות, גני ואולמות אירועים ועוד. חברות אלו מתמודדות עם אתגרים שונים כגון תחלופת עובדים מהירה, קושי בגיוס עובדים, שיבוץ משמרות, איסוף נתונים והוצאת שכר, כל זאת לצד רגולציות נוקשות. החברה מספקת ללקוחותיה פתרון ניהול מותאם משלב גיוס העובדים, שיבוץ למשמרות, דיווחי שעות ועד לחישוב השכר. החברה פיתחה אלגוריתמים הלומדים את דפוסי ההעסקה של לקוחותיה - החל מכישורי העובדים הנדרשים, תמהיל הצוות האופטימלי, אזורי עבודה מועדפים, שכר פוטנציאלי ועוד - ובכך מתאימה ללקוחותיה כח אדם נוסף לפי צרכיהן.

מימין לשמאל: עמרי דקלו מנכ״ל, יובל וינבוים סמנכ״ל טכנלוגיות Ubeya מימין לשמאל: עמרי דקלו מנכ״ל, יובל וינבוים סמנכ״ל טכנלוגיות Ubeya קרדיט: Ubeya

 

מנכ״ל החברה עומרי דקלו אמר: ״העובדים הם הפנים של כל חברה. כשהבנו שיש פערי כח אדם גדולים ללקוחות שלנו, פתחנו להם אפשרות למצוא עובדים זמניים דרכנו. כך למשל, בספטמבר 2019 הגענו ליעד של מיליון שקל משכורות אשר שולמו לעובדים בישראל בחודש בודד, כאשר כל העובדים האלו מצאו את עבודתם דרך הפלטפורמה שלנו. היכולת לעזור לעובדים למצוא עבודות בקלות ולהרוויח סכומים יפים היא מה שמניע אותנו להמשיך ולהגדיל את הפעילות שלנו״.

 

״קורנרסטון מחוייבת להישאר בחזית ההתפתחות של כוח העבודה״, אומר היידי ספריגי, ראש תחום שיווק ואסטרטגיה בקורנרסטון, שלקחה חלק משמעותי מסבב הגיוס. ״עובדי ה׳חלטורה׳ הופכים לחשובים יותר ויותר לכל חברה, והפלטפורמה הפשוטה לשימוש אך חדשנית של אובייה, מסייעת להתמודדות יעילה מול הכוח העולה הזה בשוק העבודה״.

 

ההון שגויס כעת ישמש את החברה להמשך פיתוח הפלטפורמה, שיווק והפצת המוצר וכן המשך ההתרחבות בשוק האמריקאי. החברה, לה כבר מאות לקוחות בישראל, ארה״ב ואירופה, מונה נכון להיום 13 עובדים במשרדי החברה בשדרות רוטשילד בתל-אביב, כאשר המספר הזה צפוי לגדול במהלך החודשים הקרובים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x