$
הייטק והון סיכון

סניק מגייסת 150 מיליון דולר לפי שווי של מיליארד דולר

החברה ביצעה את הגיוס במסגרת סבב D אותו הובילה הקרן הניו-יורקית Stripes, והוא מעלה את סך ההון שגייסה ל-250 מיליון דולר. החברה מפתחת פלטפורמה לאיתור ליקויי אבטחה ברכיבי קוד צד שלישי

הגר רבט 14:4721.01.20
חברת הסייבר סניק (Snyk) הודיעה היום (ג׳) על גיוס הון במסגרת סבב D ובהיקף של כ-150 מיליון דולר. הגיוס בוצע על פי החברה לפי שווי של למעלה ממיליארד דולר. את הסבב הנוכחי הובילה הקרן הניו-יורקית Stripes, והוא מעלה את סך ההון שגייסה החברה לכ-250 מיליון דולר. בין המשקיעים הקודמים בסניק: גוגל ונצ׳רס (GV), סיילספורס, קרן אקסל ובולדסטארט ונצ'רס.

סניק נוסדה ב-2015; החברה מפתחת תוכנה שמסייעת למפתחים לאתר ליקויי אבטחה ברכיבי קוד שקיבלו מגורמי צד שלישי. סבב הגיוס הקודם של החברה, בסך 70 מיליון דולר, בוצע בספטמבר 2019.

חברת סניק Snyk מימין גיא פודחרני, אסף חפץ ודני גרנדר מקומרה קפיטל חברת סניק Snyk מימין גיא פודחרני, אסף חפץ ודני גרנדר מקומרה קפיטל צילום: Snyk

 

מוצר האבטחה של החברה פונה בראש ובראשונה למפתחים והפתרון שלה מאתר ומתקן פרצות וחולשות על פני פלטפורמות של קוד פתוח. מהחברה נמסר כי המוצר שלה נמצא בשימוש אצל יותר מ-400 אלף מפתחים ברחבי העולם. היא מפעילה משרדים בת"א, לונדון, בוסטון ואונטריו.

 

לדברי החברה, במהלך 2019 הוכפלו ההכנסות השנתיות שלה בפי 4 והיא צרפה לקוחות מובילים בשוק כמו גוגל, סיילספורס ו-Intuit. פיטר מקיי, מנכ״ל החברה ומייסד משותף בה, מסר: ״ההשקעה תאיץ את את המומנטום של החברה לשינוי הדרך שבה מתייחסים לאבטחת יישומים בארגונים ובתעשייה. ב-2019 חווינו צמיחה מהירה בהכנסות ובמספר הלקוחות, שמעידה על שהשוק מאמץ טכנולוגיה מסוג זה״.  
בטל שלח
    לכל התגובות
    x