$
מכשירים

הגלקסי S20 ו-Bloom הם השמות הרשמיים של מכשירי הדגל הבאים של סמסונג

בשיחה פרטית בצד ה-CES, אישר מנכ''ל סמסונג מובייל שמכשירי הדגל הבאים של החברה לא ימשיכו את המיתוג הקיים. הגלקסי S20 והסמארטפון ההיברידי החדש צפויים להיחשף בחודש הבא באירוע בסן פרנסיסקו

רפאל קאהאן 15:1612.01.20
אל תאמרו גלקסי S11, אלא גלקסי S20, כך אישר די ג'יי קו, מנכ''ל חטיבת המובייל של סמסונג, לאוזני בכירים מהתעשייה במהלך אירוע פרטי שהתקיים במקביל ל-CES בסוף השבוע. עד כה היו לא מעט דיווחים על כך שסמסונג תזנח את המיתוג הנוכחי של מכשירי הגלקסי S, סדרת הדגל שלה, לטובת העשור החדש.

במקביל לכך, הוסיף קו שהסמארטפון ההיברידי הבא של החברה שגם הוא כנראה יוצג באירוע הקרוב יירא Bloom. גם כאן הדיווחים על המיתוג החלופי כבר החלו לעורר עניין. לא ברור למה סמסונג תרצה לשנות את השם של המכשיר מ-Fold ל-Bloom, אך ההערכה היא שהוא מיועד לקהל יעד ייחודי - נשים.

אירוע החשיפה של הגלקסי S20 יתקיים בחודש הבא אירוע החשיפה של הגלקסי S20 יתקיים בחודש הבא צילום: יוטיוב

 

על פי מה שנמסר בתקשורת הקוריאנית, הסמארטפון ההיברידי המתקפל מיועד לקסום לנשים בשנות ה-20 לחייהן, כך שהעיצוב שלו שואב השראה מנרתיק פודרה קלאסי של ענקית הקוסמטיקה לוריאל. זהו שינוי מעניין. אך עד כה סמארטפונים או טלפונים סלולריים בודדים עוצבו עבור נשים ואף אחד מהם לא ממש נחל הצלחה מסחררת בשוק.

סמארטפון לנשים בהשראת נרתיק פודרה סמארטפון לנשים בהשראת נרתיק פודרה צילום מסך ajunews.com

 

הגלקסי Bloom כבר נחשף במספר הדלפות שהדגימו את הכיוון שלקחה סמסונג. לא עוד מכשיר מגודל שנפתח לרוחבו כמו הפולד, אלא מכשיר בעל תצורת צדפה, בעיצוב שמזכיר מאוד את ה-Razr 2019, הסמארטפון ההיברידי של מוטורולה שהוצג לפני כחודשיים. המפרט הצפוי אינו ברור עדיין, דיווחים שונים טוענים שהמעבד יהיה סנאפדרגון 855+ ולא ה-865 החדיש שאמור להפעיל את הגלקסי S20 החדש.

 

זאת ועוד, המסך כנראה מתפרש על פני 6.7 אינץ' אם כי הדבר עדיין לא אומת. כמו כן הוא יצוייד בטכנולוגיית הטעינה המהירה החדשה של סמסונג, שמבטיחה עוצמה של 45 וואט כמו במטענים של וואווי ו-וואן פלוס. לסיום, ה-Bloom כנראה יתבסס על מסך מתקפל מזכוכית דקיקה ולא בציפוי פלסטי כמו הגלקסי פולד העדין. מחירו גם הוא אמור להיות יותר נגיש ועל פי הערכות יעמוד על כ-1,000 דולר, כמחצית ממחירו של הפולד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x