$
חדשות טכנולוגיה

רומן אברמוביץ' השקיע מיליון דולר בחברת הסטארט-אפ הישראלית Ettorney

החברה שפיתחה מערכת שירותים משפטיים אונליין, גייסה את הסכום בהובלת קרן הון סיכון AltaIR בה שותף אברמוביץ', וכן משותפים בכירים במשרדי עריכת דין בישראל. זהו הגיוס המוסדי הראשון של החברה

מאיר אורבך 08:5916.12.19

חברת הסטארט-אפ Ettorney שפיתחה מערכת שירותים משפטיים אונליין, גייסה מיליון דולר בהובלת קרן הון סיכון AltaIR בה שותף רומן אברמוביץ', וכן משותפים בכירים במשרדי עריכת דין מובילים בישראל. זהו הגיוס המוסדי הראשון של החברה.

 

החברה נוסדה ב-2015 על ידי רון הדר ומעסיקה כיום 10 עובדים בתל אביב. החברה מפתחת טכנולוגיה המספקת שירותים משפטיים אונליין לסטארט-אפים, חברות, עסקים קטנים ובינוניים ואפילו למשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. ההשקעה תהווה בסיס לפיתוח מוצרים נוספים .

 

רומן אברמוביץ' רומן אברמוביץ' צילום: איי אף פי

 

החברה מתמחה בין היתר במתן שירותים לעסקים וחברות סטארט-אפ כמו רישום ופירוק חברות, לצד ליווי עסקים קטנים ובינוניים וסטארט-אפים בהסכמי מייסדים, תנאי שימוש, רישום סימני מסחר, פתיחת עוסק מורשה ושירותי הנהלת חשבונות ורו"ח.

 

Ettorney מספקת מענה גם לצרכנים פרטיים במגוון שירותים כמו: בקשות לצו קיום צוואה וירושה, צוואות, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי מכר בנדל"ן של קנייה ומכירת דירה ועוד.

 

החברה רווחית מהיום הראשון, מסיימת את 2019 עם צמיחה של 100% בהכנסות וממשיכה באותה צמיחה שנתית מיום הקמת החברה.

 

הטכנולוגיה של Ettorney כוללת Document Automation Software, חיבורי API ומערכות CRM בצד המכירות וגם בצד האופרציה. כל אלה מנגישים את השירותים בצורה קלה ללקוחות וממנפים את עבודת עורכי הדין מאחורי הקלעים.

 

החברה כבר מקיימת שיתופי פעולה עם משרדי עו"ד מובילים בפעולת בירוקרטיות מול הרשויות השונות, ביניהן ניתן למנות את משרדי עורכי הדין יגאל ארנון, נשיץ ברנדס, אמיר, עמית פולק מטלון, ליפא מאיר, שיבלת ועוד.

 

"שוק המשפט בעולם ובמיוחד בישראל לא השתנה ב-100 שנים האחרונות", אמר מייסד החברה רון הדר והוסיף, "Ettorney מחוללת מהפכה בתעשייה המסורתית הזו ומנגישה שירותים משפטיים באמצעות טכנולוגיה. החברה שמה את הלקוחות במקום הראשון באמצעות שקיפות, מחירים פיקס ושירות קל ומהיר. אנחנו מאמינים שלכולם מגיע שירות משפטי כמוצר צריכה בסיסי. כל שנה אחוז ההכנסות שלנו צומח ב 100%, ואנחנו עוד לפני השקת שירותים רבים ומוצרים יעילים לבעלי עסקים ואנשים פרטיים – שירותים שגם יקלו עליהם בבירוקרטיה וגם יחסכו עבורם זמן וכסף״.

 

לדברי הדר, החברה שהקים היא תוצאה של כאב ואכזבה שחש על בשרו: "חוויתי את הכאב ואי היעילות של שירותים משפטיים המסופקים על ידי עו"ד מסורתיים בשני כובעים - כיזם וכעו"ד. זיהיתי את הבעיה פעם ראשונה מתוך חוויה וכאב כיזם בהקמת החברה הראשונה שלי - החוויה עם עו"ד מסורתי הייתה נוראית וכללה בזבוז כסף וזמן יקר. הפעם השנייה שנפגעתי מביורוקרטיה משפטית, הייתה בזמן ההתמחות בעריכת דין. מצאתי את עצמי מכין את אותם מסמכים וטמפלטים שוב ושוב ועושה עבודה בירוקרטית המבזבזת זמן יקר שיכול היה להיות מנוצל במתן שירותים משפטיים מורכבים ובעלי ערך ללקוחות״

בטל שלח
    לכל התגובות
    x