$
מכשירים ומדריכים

האייפון של האוליגרכים לכריסמס: יהלום 3 קראט, ישו מזהב ותג מחיר של 130 אלף דולר

חברת Caviar הרוסית מתמחה בשדרוג של אייפונים ומוצרי אפל והפיכתם לתכשיטי יוקרה; בסדרה החדשה שהשיקה ניתן למצוא אייפון משובץ ביהלומים ואוזניות איירפודס פרו מצופות זהב

רפאל קאהאן 22:0912.12.19

הכירו את Caviar, חברה רוסית שמתמחה בשדרוג מוצרים של אפל והפיכתם למוצרי יוקרה למאיון העליון. בחודשים האחרונים החברה שקדה על פיתוח מספר סדרות יוקרה חדשות לאייפונים 11 פרו ופרו מקס שנמכרות באלפי דולרים ליחידה. אך חגי סוף השנה והכריסמס המתקרבים הביאו את מעצבי החברה להשיק סדרה מיוחדת לכבוד יום הולדתו של ישו.

 

האייפון לחג המולד משובץ ביהלום בהיקף של כ-1 סנטימטר(!) שמייצג את כוכב בית לחם שלפי המסורת הנוצרית את שלושת המלכים חכמים למקום הולדתו של ישו. ואם היהלום לא מספיק יוקרתי, המעצבים או יותר נכון לומר הצורפים, הוסיפו גם שמונה יהלומים קטנים יותר וציפוי של גוף המכשיר בזהב 18 קראט עליו חריטה של סצינת המולד.

יהלום בן 3 קראט וציפוי זהב 18 קראט: אייפון של אוליגרכים יהלום בן 3 קראט וציפוי זהב 18 קראט: אייפון של אוליגרכים צילום: caviar

 

יהלומים בגודל הזה נדירים מאוד כך שרק עותקים בודדים של המכשיר יהיה זמינים לרכישה וגם זאת בהזמנה מיוחדת. המחיר ההתחלתי לשדרוג האייפון עומד על כ-130 אלף דולר לגרסה הבסיסית ומטפסת ל-140 אלף דולר לגרסת המקס. וישנה גם גרסה למוסלמים עם הדפסה יוקרתית של השהאדה וגימור בציפוי ירוק שמזכיר את הצבע של האיסלם.

יש גם בגרסה מותאמת למוסלמים אדוקים עם השהאדה מודפסת בזהב יש גם בגרסה מותאמת למוסלמים אדוקים עם השהאדה מודפסת בזהב צילום: caviar

 

אם המחיר קצת יקר לכם, בחברה גם מציעים גרסאות יותר "עממיות" בציפוי כסף במחיר התחלתי של כ-9,300 דולר או ציפוי של חומרים מרוכבים במחיר התחלתי של כ-6,300 דולר.

 

במיוחד לחג המולד במיוחד לחג המולד צילום: caviar

 

אבל אם אתם משתמשי אנדרואיד, בקוויאר לא שכחו אתכם. החברה גם מציעה שדרוגים למכשירי סמסונג מדגמי הנוט 10, הגלקסי S10 ואפילו הגלקסי Fold ההיברידי החדש. עם זאת העיצובים יותר צנועים והמחירים נעים בין כ-5,000 דולר עד כ-14,000 דולר לגרסאות מיוחדות.

 

איירפודס מזהב כדי להשלים את הלוק של האייפון עם היהלום איירפודס מזהב כדי להשלים את הלוק של האייפון עם היהלום צילום: caviar

 

ואם אתם רוצים להיות אפילו יותר מקוריים, אתר האינטרנט של החברה מציע לכם כלי שמאפשר ללקוחות לעצב לעצמם את המכשיר מהיצע נרחב של חומרים יוקרתיים. בחברה אפילו מוכנים להרכיב לכם עיצובים ייחודיים ומותאמים אישית כאשר המחירים במקרה זה מותאמים גם הם לדרישות בהתאם. כמו כן, החברה גם מציעה סדרה של מוצרים משלימים לליווי האייפון או הסמסונג היוקרתי שלכם. ניתן לרכוש מטענים, כיסויים ואפילו אוזניות איירפודס פרו מצופות זהב כדי שלא תצטרכו להסתובב עם הגרסה הפושטית מפלסטיק לבן. 

x