שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT

קווליטסט רוכשת את אלגוטרייס הישראלית הפועלת בתחום של לימוד מכונה

רק בקיץ האחרון נרכשה קווליטסט העוסקת בבדיקת תוכנה על ידי ברידג'פוינט. רכישת אלגוטרייס תאפשר לקווליטסט להרחיב במהירות את מספר בדיקות התוכנה הנשלטות על ידי בינה מלאכותית שהיא מציעה כיום

מאיר אורבך 19:5611.12.19

חברת קווליטסט (Qualitest) הישראלית רוכשת את חברת אלגוטרייס (AlgoTrace) גם היא מישראל הפועלת בתחום של לימוד מכונה. סכום העסקה לא נמסר.  

קווליטסט עצמה נרכשה בקיץ האחרון בכ-420 מיליון דולר על ידי קבוצת ברידג'פוינט. מהחברה נמסר שהרכישה הזו מסמנת את הצעד הראשון שמבצעת החברה בעקבות ההשקעה של ברידג'פוינט.

 

הרכישה תאפשר לקווליטסט להרחיב במהירות את מספר בדיקות התוכנה הנשלטות על ידי בינה מלאכותית שמציעה החברה כיום. מערכות לימוד המכונה של אלגוטרייס מסייעות לעסקים לתת מענה לשאלות קריטיות כאשר הן משיקים תוכנות חדשות, כגון היכן ומתי להתחיל בבדיקות מתוך רצון להבטיח איכות גבוהה.

 

מנכ"ל קווליטסט נורם מריט מנכ"ל קווליטסט נורם מריט צילום: קווליטסט

 

שתי החברות החלו לעבוד ביחד לפני יותר משנה כאשר הפלטפורמה של אלגוטרייס השתלבה בכלי התוכנה של קווליטסט. רון ריטר, מנכ"ל אלגוטרייס אמר: "אנו שמחים להצטרף לקווליטסט. לאחר הניסיון המוצלח שלנו לאחרונה, אנו מאמינים כי נעזור לקווליטסט לשפר את ההנדסה האיכותית שלהם בעזרת למידת מכונה".

 

נורם מריט, מנכ"ל קווליטסט אמר כי "החלת בינה מלאכותית להנדסה איכותית היא התאמה מושלמת. כשם שהתוכנה הופכת למורכבת יותר, החברות מייצרות לחצים תחרותיים להגדלת המהירות והתדירות של ההפעלה שלהם. לדעתנו, חברות שלא משתמשות ב-AI כדי לשפר את האיכות יהיו בעמדת נחיתות משמעותית".

 

קווליטסט, שהוקמה ב-1997 על ידי אלי מרגולין ואייל זילברמן, היא אחת מחברות ה-QA העצמאיות הגדולות בעולם. היא מציעה בדיקות תוכנה ואיכות לחברות וארגונים על פני מגוון תעשיות כפיננסים, קמעונאות, טלקום, בריאות, ביטוח, תעופה, מדיה ועוד. לחברה משרדים בפתח תקווה, ארה״ב, רומניה, בריטניה והודו והיא מעסיקה כ-3,500 עובדים - מהם כ-1,500 בארץ.

x