שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

חלומו של כל תלמיד מתגשם: אפליקציה של מיקרוסופט תכין לכם את שיעורי הבית במתמטיקה

ענקית הטכנולוגיה השיקה אפליקציית מתמטיקה חדשה שמסוגלת לפתור משוואות על ידי צילום שלהן או שרבוט על המסך; היא גם מספקת הסברים, כלי לימוד לכל הרמות ואפילו תחפש תשובות אונליין

שירות כלכליסט 14:2511.12.19

אם אתם לומדים ביסודי, בתיכון או באוניברסיטה ושונאים מתמטיקה, למיקרוסופט יש פתרון לבעיה שלכם - אפליקציית Microsoft Math Solver החדשה שלה תעשה את העבודה השחורה בשבילכם. האפליקציה בינתיים זמינה לאנדרואיד בלבד בארה"ב ובשווקים מסוימים - אך כנראה שהיא תגיע מהר מאוד למדינות נוספות.

האפליקציה מציעה מספר דרכים לפתרון משוואות מתמטיות כמו דרך צילום של המשוואה, הקלדה שלה ואפילו רישום עם האצבע על המסך. היא כוללת סט שלם של כלים שמיועדים לתלמידים או אפילו מקצוענים לקבלת פתרון למשוואות, תרגילים ואפילו להתמודד עם גרפים ופונקציות מתקדמות.

אפליקציית החשבון של מיקרוסופט לאנדרואיד אפליקציית החשבון של מיקרוסופט לאנדרואיד צילום מסך: גוגל פליי

 

ישנן עוד הרבה אפליקציות מתמטיקה בשוק שמספקות תכונות דומות, אך נראה שזאת של מיקרוסופט מציעה מספר יתרונות - היא חינמית, פשוטה לשימוש וגם מסוגלת לחפש אונליין תשובות לשאלות מורכבות.

 

כך למשל אם אפליקציית פתרון בעיות המתמטיקה של מיקרוסופט לא מוצאת פתרון לבעיה בעצמה, היא תשתמש במנוע החיפוש בינג, בכדי למצוא את הפתרון. אופציה זו, יחד עם הסברי צעד-אחר-צעד וכלי למידה מספקים סט תכונות מקיף למדי. האפליקציה אינה זמינה בעברית אך מתמטיקה היא שפה אוניברסלית - כך שגם לדוברי עברית לא צריכה להיות בעיה להשתמש בה. 

x