$
חדשות טכנולוגיה

לא מחכה לליברה: פייסבוק נכנסת לתחום התשלומים

החברה משיקה שירות חדש בשם פייסבוק פיי, שיאפשר למשתמשים לבצע רכישות ברשת החברתית, באינסטגרם, בווטסאפ ובמסנג'ר

עומר כביר 20:0012.11.19

לא מחכה לליברה: פייסבוק הודיעה הערב על כניסה לעולם התשלומים עם השקת שירות חדש בשם Facebook Pay, שיאפשר למשתמשים לבצע רכישות ברשת החברתית, באינסטגרם, בווטסאפ ובמסנג'ר.

 

"אנשים כבר משלמים באפלקיציות שלנו כדי לקנות, לתרום למטרות שונות ולשלוח כסף זה לזה", אמרה סגנית נשיא פייסבוק לשיווק ולמסחר, דברה ליו, בהודעה שפרסמה החברה. "פייסבוק פיי תהפוך את עסקאות אלו לזולות יותר תוך הגנה ואבטחת מידע התשלום".

 

 

מארק צוקרברג מארק צוקרברג צילום: בלומברג

 

לדברי החברה, פייסבוק פיי יאפשר למשתמשים להזין פעם אחת פרטי תשלום על מנת לבצע רכישות באפליקציות, במקום להזין את הפרטים כל פעם מחדש. משתמשים יכולים להפעיל את השירות לאפליקציה אחת של החברה, לחלקן או לכולן, כלומר השירות לא יהיה ברירת מחדל בכל יישומי החברה. עמוד ההגדרות של פייסבוק פיי יאפשר לצפות בהיסטוריית התשלומים, לנהל את אמצעי התשלום ולעדכן הגדרות שונות. משתמשים בארה"ב גם יזכו לשירות תמיכה בלייב צ'ט.

 

השירות צפוי לתמוך בכל כרטיסי האשראי הגדולים וכן לעבוד עם פייפאל. את הסליקה יבצעו חברות כמו פייפאל וסטרייפ. "פייסבוק פיי בנוי על תשתיות פיננסיות ושותפויות קיימות, והוא יישום נפרד מארנק קליברה שירוץ על הרשת של ליברה", הבהירה ליו.

 

פייסבוק מבטיחה שהשירות ישמור על פרטי התשלום באופן מוצפן, וכולל מערכות לניטור הונאות ושימוש לא מאושר. "פייסבוק פיי הוא חלק מהעבודה המתמשכת שלנו להפוך את המסחר לנוח, נגיש ובטוח יותר לאנשים באפליקציות שלנו", אמר ליו. "אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לסייע לעסקים לגדול ולהעצים אנשים בכל העולם לקנות ולמכור דברים ברשת. נמשיך לפתח את פייסבוק פיי ולחפש דרכים להפוך אותו למשמעותי יותר למשתמשי האפליקציות שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x