$
הייטק והון סיכון

חברת Ride Vision חתמה על שותפות עם ענקית ביטוח איטלקית

החברה פיתחה מערכת לזיהוי מוקדם של סיכונים ומכשולים בזמן אמת עבור רוכבי אופנועים, שמציגה התראות שלא פוגעות בריכוז המשתמש; חברת Sara Assicurazioni האיטלקית תציע למבוטחיה את המערכת, כדי להילחם במכת תאונות האופנועים במדינה

מאיר אורבך 11:0028.10.19
חברת Sara Assicurazioni, מחברות הביטוח הגדולות באיטליה, תטמיע את מוצרי רייד ויז'ן (Ride Vision) הישראלית. הטכנולוגיה של האחרונה מאפשרת להגן על רוכבי כלי רכב דו גלגליים בכבישים, באמצעות זיהוי סיכונים בזמן אמת והתראה חזותית.

 

 

במסגרת ההסכם, שייכנס לתוקפו ב-2020, תוצע טכנולוגיית רייד ויז'ן לבעלי אופנועים שמבטחת Sara; השותפות נולדה על רקע הפופולריות הגדולה של אופנועים באיטליה, שמספר כלי הרכב הדו גלגליים בה הגיע ל-6.5 מיליון, הגדול במדינות האיחוד האירופי. בהתאמה, צמח גם היקף התאונות במדינה שבהן מעורבים כלי רכב מסוג זה: קרוב ל-42,000 תאונות עם קרוב ל-50,000 נפגעים, לרבות 755 הרוגים בשנת 2018 לבדה.

 

מייסדי החברה אורי לביא וליאור כהן מייסדי החברה אורי לביא וליאור כהן צילום: Ride Vision

 

 

המערכת של רייד ויז'ן נשענת על מצלמות וידאו סטנדרטיות וחיישנים שמותקנים בכל אופנוע, בשילוב מערכת בינה מלאכותית וראיית מכונה שמנתחת את סביבת האופנוע ומספקת לרוכב התראה תוך כמאה מילישניות. כל התראה מוצגת כהודעה קולית וחזותית שלא מסכנת את ריכוז הנהג. רייד ויז'ן הוקמה בשנה שעברה בידי אורי לביא וליאור כהן. החברה גייסה 2.5 מיליון דולר בסבב סיד שהובילה YL Ventures. מרכז המו"פ של החברה בהרצליה מעסיק 10 עובדים ונערך בימים אלה לגיוס חמישה עובדים נוספים.

 

"שיתוף הפעולה מתמקד במגזר הלא מטופל של רוכבי אופנועים ומנהלי ציי כלי רכב דו-גלגליים ונועד לשפר את בטיחותם", מסר לביא, מנכ"ל רייד ויז'ן. "ההסכם שחתמנו עם Sara Assicurazioni מביא בשורה של חדשנות לקהילה שבדרך כלל מתעלמים ממנה והוא בבחינת צעד רב משמעות לצמצום תאונות הדרכים שבהן מעורבים כלי רכב מסוג זה".

 

 

 

"בטיחות הנהיגה תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו מתחילים עתה להתמודד עם האתגרים הייחודיים של האופנועים שרמת הסיכון הכרוכה בהם היא גבוהה יותר מכלי רכב רגילים", אמר אלברטו טוסטי, מנכ"ל Sara Assicurazioni. "זו הסיבה שאנו מציעים עתה למבוטחינו להתקין את מערכת רייד ויז'ן וליהנות מבטיחות משופרת בעת הנהיגה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x