$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

קירה רדינסקי עוזבת את איביי

רדינסקי, שמכרה לאיביי את סיילספרדיקט ב-2016, עוברת לתפקיד סמנכ"לית טכנולוגיה ויו"ר בסטארט-אפ הבריאות הדיגיטלית דיאגנוסטיק רובוטיקס

מאיר אורבך 11:2717.10.19

ד"ר קירה רדינסקי, המדענית הראשית של איביי ישראל, פורשת מתפקידה לטובת חברת הסטארט-אפ דיאגנסוטיק רובוטיקס, שם תכהן כסמנכ"לית טכנולוגיה ויו"ר.

 

 

"החלטתי לפרוש רשמית מתפקידי באיביי ולהמשיך את מסעי כדי להפוך את הבריאות לטובה, זולה יותר, וזמינה יותר רחבה", מסרה. "אני אצטרף לדיאגנוסטיק רובוטיקס שמטרתה לפתור את בעיות מערכות הבריאות בעולם. העומסים, בהם הביטוי הגדול ביותר שלהם שכולנו חווינו, הם עומסי חדרי המיון".

 

קירה רדינסקי קירה רדינסקי צילום: עמית שעל

 

 

החברה בנתה מערכת אבחון וחיזוי המיועדת למערכות בריאות, שמבוססת על מיליארדי רישומים רפואיים וביקורים היסטוריים של מטופלים, באמצעות אלגוריתמים של בינה מלאכותית.

 

 

"אני גאה מאוד בצוות שבנינו באיביי - החל מתלמיד מחקר יחיד במשרה חלקית ועד תריסר חברי מחקר, שמוביל כעת עידו גיא", מסרה. "מיקמנו את אתר המחקר הישראלי כמעבדת AI המובילה בישראל, עם מפגשים חודשיים, פרסומים חזקים בכנסים המובילים, תוצאות הפקה חזקות, כנסים בינלאומיים גדולים של יותר מ-5,000 איש ושיתופי פעולה רבים עם מיטב האוניברסיטאות בישראל".

 

ב-2016 מכרה רדינסקי את סיילספרדיקט לחברת איביי ולאחר מכן הצטרפה לחברה להקמת מעבדת מחקר, ממנה היא פורשת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x